У п’ятницю, 13 лютого 2026 року, відбулося засідання комісії з розгляду питань щодо надання допомоги для вирішення житлового питання окремим категоріям внутрішньо переміщених осіб, що проживали на тимчасово окупованій території під головуванням заступника голови селищної ради Дмитра Карабета.

На засіданні були присутні: заступник начальника управління-начальник відділу соціального захисту населення управління «Центр надання соціальних послуг» селищної ради Оксана Говдяк, начальник управління «Центр надання адміністративних послуг» селищної ради Орися Гринишин, начальник управління «Центр надання соціальних послуг» селищної ради Василь Дрогомирецький, регіональний координатор БО «Благодійний фонд «Рокада» Святослав Лахоцький, начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та інфраструктури селищної ради Мар’яна Павликівська, головний спеціаліст юридичного відділу апарату селищної ради Надія Приймак, голова ГО «Богородчанське районне об’єднання воїнів АТО» Сергій Федорко та начальник фінансового управління селищної ради Михайло Хімчак.

Члени комісії розглянули сім заяв від внутрішньо переміщених осіб з числа учасників бойових дій про надання допомоги для вирішення житлового питання. За результатами детального вивчення поданих документів, комісія ухвалила відповідні рішення.

Ці рішення буде винесено на розгляд та затвердження на найближчому засіданні виконавчого комітету. Після будуть внесені відповідні відомості до Державного реєстру майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України. Цей крок наближає заявників до реальної можливості отримати житловий ваучер для придбання житла, щоб відновити втрачене — дім, безпеку і відчуття стабільності.
Підтримка внутрішньо переміщених осіб — важлива складова нашої спільної відповідальності та крок до справедливого відновлення.





