Другого серпня у рамках відзначення Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми відбулось засідання круглого столу, у якому взяли участь представники суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії торгівлі людьми. А саме: управління «Центр надання соціальних послуг» Богородчанської селищної ради, відділення №2 (селище Богородчани) Івано-Франківського районного управління поліції, служба у справах дітей Богородчанської селищної ради, Бюро безоплатної правничої допомоги та Богородчанське управління Івано-Франківської філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості.
Було обговорено ряд питань що стосуються взаємодії структурних підрозділів селищної ради щодо виявлення фактів торгівлі людьми, їх співпрацю та інформування громадськості у цьому напрямку. Адже, як відомо, на сьогодні для українців, в умовах воєнного стану, ризик потрапляння в тенета рабства як всередині країни, так й за її межами став ще більшим. Багато громадян переїхали із зони бойових дій в інші регіони або за кордон та шукають нову роботу, а отже можуть прийняти будь-яку пропозицію без обговорення деталей працевлаштування, яку отримують з неперевірених джерел, що часто робить їх легкою здобиччю для торговців людьми
Жертвою торгівлі людьми може стати будь-хто, будь-яка людина, незалежно від статі, віку, соціального статусу, рівня освіти тощо. Тому важливо знати, що робити у ситуації, коли ви чи ваші близькі у небезпеці.







