Дорогі жителі Богородчанської громади!
Вербна неділя — це свято надії, духовного оновлення і внутрішньої сили. Це про шлях, що веде через випробування до утвердження життя, до перемоги світла над темрявою. І цю силу сьогодні уособлюють наші захисники і захисниці — мужні, віддані, незламні.
Для мене велика честь бути напередодні величного Христового Воскресіння поруч із нашими воїнами, передати необхідну допомогу та висловити щиру вдячність від імені всієї нашої громади. Вони тримають передову — ми зміцнюємо тил. У цій єдності — наша міць, наша стійкість і запорука перемоги.
У цей благословенний день закликаю кожного: зберігаймо віру, підтримуймо одне одного, будьмо опорою для тих, хто сьогодні далеко від рідного дому.
Нехай освячена верба стане оберегом для кожної родини, символом Божого захисту і надії. Нехай Господь береже наших воїнів, всіх українців, укріплює їхній дух і веде Україну до справедливої перемоги.
Шутка б’є – не я б’ю, від нині за тиждень – Великдень!
Богородчанський селищний голова – Ростислав ЗАРЕМБА.





