Богородчанська селищна рада

Офіційний сайт

Місцеві новини

Богородчанська селищна рада

Випускниця Богородчанського ліцею Володимира Маслій отримала 200 балів під час НМТ

Випускниця Богородчанського ліцею Володимира Маслій отримала 200 балів під час НМТ

У Богородчанській громаді пишаються цьогорічними випускниками. Володимира Маслій – юна красуня і розумниця, цьогорічна випускниця Богородчанського ліцею №1 імені Олекси Гірника, отримала 200 балів під час складання Національного мультипредметного тесту з української мови!

Здобувши ґрунтовну базову освіту в Космацькій гімназії Дзвиняцької сільської ради, з 2022-2023 навчального року стала ученицею Богородчанського ліцею №1 імені Олекси Гірника. Дівчину більше приваблювали гуманітарні науки, однак вона ретельно студіювала всі предмети. Старання Володимири є достойно оціненими: за досягнення в навчанні її нагородили срібною медаллю.

Володимира надзвичайно доброзичлива, старанна, самостійна, наполеглива в досягненні мети.

Вітаємо випускницю. Віримо, що надалі здобутки Володимири будуть ще вагомішими. Тож бажаємо впевненого старту та підкорення нових вершин!

Пов'язані публікації

Contact Form