Богородчанська селищна рада

Офіційний сайт

Місцеві новини

Богородчанська селищна рада

Відбулася робоча нарада

Відбулася робоча нарада

Сьогодні, 25 травня 2026 року, відбулася щотижнева робоча нарада, яку провів селищний голова Ростислав Заремба.

На нараді були присутні: секретар селищної ради Роман Мотуз, перший заступник селищного голови Олександр Бойчук, заступник селищного голови Дмитро Карабет, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Ігор Семків, керівники комунальних установ, начальники управлінь та відділів селищної ради.

Під час наради було підбито підсумки роботи за минулий тиждень та окреслено основні завдання на поточний період. Зокрема, акцентовано увагу на завершенні 2025–2026 навчального року, участі здобувачів освіти громади в проходженні національного мультипредметного тесту, а також інших питаннях, що належать до компетенції відділу освіти, молоді та спорту селищної ради. Окремо розглянуто питання підготовки до реалізації STEM-проєкту в майбутньому академічному закладі освіти громади – Богородчанському ліцеї №1 імені Олекси Гірника.

Обговорено й підготовку до проведення свята обдарованої та інтелектуальної учнівської молоді «Ми – надія твоя, Україно!» за підсумками 2025–2026 навчального року та вручення стипендій селищного голови. Захід заплановано провести 27 травня 2026 року.

Важливими залишаються роботи зі створення ветеранського простору.

Рекомендовано створення робочої групи з підготовки та відзначення 585-річчя Дня міста Богородчани, яке відбудеться 8 вересня 2026 року.

Також порушувалися інші актуальні питання життєдіяльності громади, зокрема, у сферах житлово-комунального господарства, культури, медицини та соціального захисту населення.

Пов'язані публікації

Contact Form