11.05.2021, 0

Богородчанська ЗОШ №2

Директор Битківська Уляна Мар’янівна

Адреса навчального закладу:
77701
вул. Я.Мудрого, 14,
смт.Богородчани,
Івано-Франківська обл.
Телефон: - 03471 25-1-87
Електронна адреса:
bogorschool2@meta.ua

http://bogorschool.if.ua/

Богородчанська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 відкрита в день третьої річниці незалежності України- 24 серпня 1994 року.
    Школа споруджена словацькими будівельниками «Закордонтрансгазбуду» на замовлення ДП «Прикарпаттрансгаз». Сучасна європейська споруда стала справжнім храмом науки для сотень юних богородчанців. Для реалізації освітньо – виховних завдань вона має добрі можливості:28 навчальних класів-кабінетів, кімнату духовності, 3 спортивні зали (ігровий, гімнастичний, тенісний), 2 навчально-виробничі майстерні з обробки дерева і металу, кабінет кулінарії, швейну майстерню, комп’ютерний та мультимедійний кабінети, бібліотеку, конференцзал, народознавчу світлицю, адміністративні кабінети, ряд допоміжних приміщень, великий кухонний блок та їдальню на 240 місць, кімнату релаксації.
         В школі в 2015-2016 н.р. навчається 499 учнів, які об’єднані в 21 клас. Їм допомагають здобувати знання з основ наук 45 вчителів. З них: 27 - вчителі вищої і 7 - першої кваліфікаційної категорії; звання «вчитель-методист» присвоєно чотирьом вчителям, «старший вчитель» - 20. Директор школи Битківська У.М. – заслужений вчитель України, лауреат педагогічних премій ім. М. Стельмаховича та ім. І.Косика.

          Основним завданням роботи педколективу є забезпечення гармонійного розвитку особистості школяра, створення умов для його саморозвитку, самовизначення і самореалізації.

      Допомогти дитині пізнати світ і знайти себе в ньому - місія освітньо-виховної діяльності педагогічного колективу Богородчанської ЗОШ І-ІІІ ст. №2
        Педагогічний колектив впроваджує нові підходи до організації класної і позаурочної навчально-виховної роботи на принципах гуманізації всього шкільного життя. Широке застосування в роботі знаходять інноваційні педагогічні технології, зокрема технології інтерактивного навчання, навчання в грі, проектні технології, технології розвитку критичного мислення, проблемного та диференційованого навчання, інформаційно – комунікаційні технології.
      Виходячи з інтересів і запитів школярів та їхніх батьків, формується навчальний план, що передбачає поглиблене вивчення іноземної мови, допрофільну підготовку базової та профілізацію старшої школи (переважно природничо-математичного). Крім загальноосвітніх дисциплін, в змісті роботи школи знаходять місце курси за вибором та факультативи: «Історія і культура рідного краю», «Географічне краєзнавство», «Права людини», «Конституційне право України», «Християнська етика», «Видатні постаті України».
Учні 2-11 класів мають можливість займатися в гуртках за інтересами: української вишивки, в’язання, комп’ютерної графіки та дизайну, різьби по дереву, кулінарному, драматичному гуртку, спортивних та туристських секціях. На базі школи працюють секції Богородчанської ДЮСШ та обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді (велотуризм).

      Добрих навиків співу набувають учні у хорі «Барвисток», вокальному та фольклорно-етнографічному ансамблях.
Проведення театралізованих шкільних свят за участю учнів, їх батьків та вчителів сприяє розвиткові у школярів художньої творчості, зацікавлення мистецтвом слова, акторської гри, графіки, живопису. Саме так, через творчі конкурси, і народилися до життя гімн школи та її герб.

           Учні ведуть активну краєзнавчо-пошукову роботу. Рух учнівської молоді «Моя земля – земля моїх батьків» реалізується в змісті роботи шкільного краєзнавчого клубу «Живиця», який об‘єднує 8 краєзнавчих секцій, що стосуються різних напрямків пошукової роботи. 
Прагнення брати участь в співуправлінні та самовихованні демонструють учні старших класів, реалізуючи свої лідерські здібності через діяльність учнівської ради «Лідер». У школі діють дитячі об’єднання учнів «Ластів‘ята» (2-4 класи) та «Світанок» (5-8 класи). 
      Працюючи над забезпеченням особистісного розвитку школярів, формуванням ключових компетентностей, розвитком духовно-моральних якостей, педагогічний колектив значну увагу приділяє оздоровчій та спортивно - масовій роботі, профорієнтації та підготовці школярів до усвідомленого вибору майбутньої професії. З цією метою діє Комплексна програма « Школа розвитку та самовизначення особистості» та цільові програми «Вчись вчитись», «Будьмо здорові», «Знайди себе».
Добрими успіхами у навчанні (щорічно школа займає ІІ місце на районних та домагається ряду призових місць на ІІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад) та художній самодіяльності, результативністю у спорті школярі підтверджують правильно обраний напрям діяльності школи.

           За час роботи школи загальну середню освіту здобуло 775 учнів, 141 (18%) з яких закінчили 11 клас з медалями; 1341 - отримали свідоцтво про закінчення базової середньої освіти, 149 учнів - випускників 9 класів – з відзнакою. Близько 90% випускників щороку продовжують навчання у вищих навчальних закладах, не менше 50% з них за державним замовленням.

       На базі школи проходять Всеукраїнські, обласні та районні семінари, науково-практичні конференції, районний та обласний тури конкурсу педагогічної майстерності «Вчитель року», учасниками та призерами яких є і вчителі школи. 
            Школа є базовою для проведення педагогічної практики слухачів курсів підвищення кваліфікації при обласному інституті післядипломної педагогічної освіти та опорною серед шкіл району з питань управлінської діяльності, викладання англійської мови, географії, програми «Рівний рівному».
          В школі часто бували делегації працівників освіти і науки з різних областей України, Польщі, Угорщини, Румунії.

DSC 00033

ШАНОВНІ БОГОРОДЧАНЦІ ТА ГОСТІ НАШОГО МІСТА! 

 

У 2016 році ми відзначили 575 років від першої письмової згадки про Богородчани. Наше містечко має давню історію, багату культуру та видатних земляків. Незважаючи на такий поважний вік,- це молоде та енергійне селище, яке потребує багато змін, і ми готові докласти усіх зусиль для покращення благоустрою, створення нових робочих місць, залучення інвестицій, сприяння малому бізнесу, для розвитку спорту та організації дозвілля дітей і молоді. Від нашої спільної праці та культури співжиття залежить, щоб Богородчани стали містом, безпечним і комфортним для мешканців та приязним для гостей.

У сучасному світі однією з умов успішного розвитку є ефективна комунікація. Тому радий вітати усіх на нашій сторінці. Сподіваюся, що вона стане додатковою можливістю для спілкування та отримання необхідної інформації.

З повагою,
Ростислав Заремба, Богородчанський селищний голова

Оголошення

* 15.04.2021 року о 10:00 год. відбудеться пленарне засідання сесії Богородчанської селищної ради. 

 

Привітання

Інвестиційна картка

Соціальні мережі

Посилання на веб-сайти органів влади

Фотозвіти

» дивитися всі фотозвіти

Відео

» дивитися всі відео