11.05.2021, 0

Богородчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

 

Директор - Онкалюк Ігор Іванович

 

Адреса: с-ще Богородчани, вул. Грушевського, 12

тел. (03471) 2-45-86        моб.(097) 154-05-63 

 

 

 

     Сучасне  приміщення Богородчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1, споруджене угорськими будівельниками, було відкрито у 1978 році і сприяло продовженню надбаних традицій та дало поштовх новаторським пошукам. 

     Директором школи з 2015 року  працює Онкалюк Ігор Іванович. У 2015-2016 н.р. в  Богородчанській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 навчається 680 учнів у 29 класах (станом на 20.10.2015р.). Педагогічний колектив налічує 73 вчителів-предметників, 68 з яких є основними працівниками. У старшій школі організовані наступні профілі навчання: біолого-хімічний, іноземної філології.

     Школа займає високий рейтинг в районі щодо кількості переможців ІІ етапу Всукраїнських учнівських олімпіад (47 переможців у 2014-2015 н.р.). Минулого навчального року 9 учнів школи стали переможцями ІІІ етапу олімпіад і були нагороджені іменними стипендіями голови районної ради і голови РДА  (Басараб Вікторія, Парфан Олеся, Дутчак Діана,   Крохмалюк Богдан, Крохмалюк Євген, Красій Андрій, Мартинець Марія, Багрій Оксана, Садицька Неля). Їх наставники  - учителі  Глушак І.М., Павлучинська Л.Л., Кочкодан Р.А., Басанець В.В., Галабура О.В., Дмитришин Л.В., Федюк О.О., Бугера Н.О.

     Учні школи брали участь у фіналі чемпіонату України з стрітболу (м.Київ), були  переможцями обласного та учасниками  фінального туру Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого патріотичного фестивалю «Козацький гарт» у м. Ворохта, переможцями обласних змагань «Пам’яті ветеранів туризму».

     При підготовці до 2015-2016 н.р. реалізовано 440 тис. грн. з бюджету селища на добудову спортивного майданчика з штучним покриттям, 300 тис. грн. з обласного бюджету на ремонт покрівлі основного корпусу  школи, відновлено роботу санвузлів на ІІ поверсі школи за рахунок допомоги батьків, здійснено реконструкцію мережі внутрішнього водопостачання основного корпусу школи (допомога меценатів), замінено вікон на металопластикові на суму 30 тис. грн. з обласного бюджету та очікується наступна  заміна – на суму 100 тис. грн. Отримано допомогу у закупівлі спортивної форми від голови Богородчанської РДА  Я.Д.Паранюка та шефів – Богородчанського ЛВУМГ та Богородчанського ВУПЗГ на суму 3500 грн.

 

DSC 00033

ШАНОВНІ БОГОРОДЧАНЦІ ТА ГОСТІ НАШОГО МІСТА! 

 

У 2016 році ми відзначили 575 років від першої письмової згадки про Богородчани. Наше містечко має давню історію, багату культуру та видатних земляків. Незважаючи на такий поважний вік,- це молоде та енергійне селище, яке потребує багато змін, і ми готові докласти усіх зусиль для покращення благоустрою, створення нових робочих місць, залучення інвестицій, сприяння малому бізнесу, для розвитку спорту та організації дозвілля дітей і молоді. Від нашої спільної праці та культури співжиття залежить, щоб Богородчани стали містом, безпечним і комфортним для мешканців та приязним для гостей.

У сучасному світі однією з умов успішного розвитку є ефективна комунікація. Тому радий вітати усіх на нашій сторінці. Сподіваюся, що вона стане додатковою можливістю для спілкування та отримання необхідної інформації.

З повагою,
Ростислав Заремба, Богородчанський селищний голова

Оголошення

* 15.04.2021 року о 10:00 год. відбудеться пленарне засідання сесії Богородчанської селищної ради. 

 

Привітання

Інвестиційна картка

Соціальні мережі

Посилання на веб-сайти органів влади

Фотозвіти

» дивитися всі фотозвіти

Відео

» дивитися всі відео