19.06.2021, 0

Немеркнуче світло великого подвигу

У ці травневі дні Україна вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, а також усіх жертв Другої світової війни 1939-1945 років.

Сьогодні у Богородчанах на площі Слави відбувся мітинг-реквієм  "Немеркнуче світло великого подвигу " приурочений Дню пам'яті та примирення. Поминальну панахиду присвячену пам’яті загиблих, що полягли у боротьбі за визволення України відслужили о. Іван Мачкодера та о. Михайло Момот. Квіти до обеліску Слави поклали заступник селищного голови Олександр Бойчук та керуючий справами виконавчого комітету селищної ради Ігор Семків, до символічної могили борцям за волю України – учасники АТО Василь Мороз та Володимир Фатєєв. Із нестихаючим болем в серці звучали пісні у виконанні Христини Зейналян, Софії Михащук-Купчак, Анни В'ялової, хору «Карпатські джерела» та тріо «Айстри».
Ми схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув на полях битв і в таборах смерті, в містах і селах, віддаємо данину глибокої поваги ветеранам Другої світової війни. Всі ми в неоплатному боргу перед полеглими у справедливій боротьбі за свободу і гідність людини.
 

Інші новини

DSC 00033

ШАНОВНІ БОГОРОДЧАНЦІ ТА ГОСТІ НАШОГО МІСТА! 

 

У 2016 році ми відзначили 575 років від першої письмової згадки про Богородчани. Наше містечко має давню історію, багату культуру та видатних земляків. Незважаючи на такий поважний вік,- це молоде та енергійне селище, яке потребує багато змін, і ми готові докласти усіх зусиль для покращення благоустрою, створення нових робочих місць, залучення інвестицій, сприяння малому бізнесу, для розвитку спорту та організації дозвілля дітей і молоді. Від нашої спільної праці та культури співжиття залежить, щоб Богородчани стали містом, безпечним і комфортним для мешканців та приязним для гостей.

У сучасному світі однією з умов успішного розвитку є ефективна комунікація. Тому радий вітати усіх на нашій сторінці. Сподіваюся, що вона стане додатковою можливістю для спілкування та отримання необхідної інформації.

З повагою,
Ростислав Заремба, Богородчанський селищний голова

Оголошення

* 15 червня 2021 року об 11:00 відбудеться засідання виконавчого комітету селищної ради

 

Привітання

Інвестиційна картка

Соціальні мережі

Посилання на веб-сайти органів влади

Фотозвіти

» дивитися всі фотозвіти

Відео

» дивитися всі відео