19.06.2021, 0

У СЕЛІ ЖУРАКИ ВІДКРИТО АМБУЛАТОРІЮ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ

Жураківська амбулаторія загальної практики сімейної медицини, яка обслуговуватиме близько двох тисяч населення, розпочала свою роботу. На свято з нагоди відкриття, що відбулося 6 травня 2021-го року, завітав голова селищної ради Ростислав Заремба, секретар селищної ради Роман Мотуз, заступник селищного голови Олександр Бойчук, староста Жураківського старостинського округу Іван Дрогомирецький, директор КНП «Центр первинної медичної допомоги Богородчанської селищної ради» Лариса Курташ

У закладі працюватимуть 2 сімейні лікарі, 2 медсестри, фельдшер, молодша медична сестра, водій швидкої допомоги. Є своя лабораторія. За словами сімейного лікаря Оксани Годованець, 90 % жураківчан уклали декларації зі своїми лікарями. Тут також планується відкриття денного стаціонару. 
Для жителів Журак відкриття амбулаторії – важлива і відрадна подія.
 

Інші новини

DSC 00033

ШАНОВНІ БОГОРОДЧАНЦІ ТА ГОСТІ НАШОГО МІСТА! 

 

У 2016 році ми відзначили 575 років від першої письмової згадки про Богородчани. Наше містечко має давню історію, багату культуру та видатних земляків. Незважаючи на такий поважний вік,- це молоде та енергійне селище, яке потребує багато змін, і ми готові докласти усіх зусиль для покращення благоустрою, створення нових робочих місць, залучення інвестицій, сприяння малому бізнесу, для розвитку спорту та організації дозвілля дітей і молоді. Від нашої спільної праці та культури співжиття залежить, щоб Богородчани стали містом, безпечним і комфортним для мешканців та приязним для гостей.

У сучасному світі однією з умов успішного розвитку є ефективна комунікація. Тому радий вітати усіх на нашій сторінці. Сподіваюся, що вона стане додатковою можливістю для спілкування та отримання необхідної інформації.

З повагою,
Ростислав Заремба, Богородчанський селищний голова

Оголошення

* 15 червня 2021 року об 11:00 відбудеться засідання виконавчого комітету селищної ради

 

Привітання

Інвестиційна картка

Соціальні мережі

Посилання на веб-сайти органів влади

Фотозвіти

» дивитися всі фотозвіти

Відео

» дивитися всі відео