11.05.2021, 0

Дорога громадо!

Сердечно вітаю кожного з  вас  з радісним і світлим святом Воскресіння Христового – найвеличнішим і найшанованішим   для українського народу. У житті кожного християнина Великдень –  особлива дата. І не тільки  тому, що  це  свято  приходить  з утвердженням справжньої,  квітучої і теплої весни, але й тому, що є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над пітьмою, віри над безнадією.

Сьогодні у непростих умовах ствердження нашої рідної України, як справді самодостатньої  суверенної правової держави, перед кожним з нас постає необхідність  наполегливої праці , чесного життя,  доброзичливого ставлення один до одного, відповідальності перед днем завтрашнім. Нехай свято  згуртує  всіх  нас  у спільній справі  побудови кращої  долі, в єднанні  та порозумінні  заради майбутньої України та нашої громади.

Від усього серця  бажаю вам благодаті , добробуту , окриленого  настрою, миру, злагоди, душевної  величі.  Нехай цей Великий день  дарує всім щастя, здоров’я, любов та непохитну віру в краще завтра! Нехай Христове Воскресіння  принесе мир на нашу землю!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

 

 

Ростислав Заремба,

Богородчанський селищний голова.

Інші новини

DSC 00033

ШАНОВНІ БОГОРОДЧАНЦІ ТА ГОСТІ НАШОГО МІСТА! 

 

У 2016 році ми відзначили 575 років від першої письмової згадки про Богородчани. Наше містечко має давню історію, багату культуру та видатних земляків. Незважаючи на такий поважний вік,- це молоде та енергійне селище, яке потребує багато змін, і ми готові докласти усіх зусиль для покращення благоустрою, створення нових робочих місць, залучення інвестицій, сприяння малому бізнесу, для розвитку спорту та організації дозвілля дітей і молоді. Від нашої спільної праці та культури співжиття залежить, щоб Богородчани стали містом, безпечним і комфортним для мешканців та приязним для гостей.

У сучасному світі однією з умов успішного розвитку є ефективна комунікація. Тому радий вітати усіх на нашій сторінці. Сподіваюся, що вона стане додатковою можливістю для спілкування та отримання необхідної інформації.

З повагою,
Ростислав Заремба, Богородчанський селищний голова

Оголошення

* 15.04.2021 року о 10:00 год. відбудеться пленарне засідання сесії Богородчанської селищної ради. 

 

Привітання

Інвестиційна картка

Соціальні мережі

Посилання на веб-сайти органів влади

Фотозвіти

» дивитися всі фотозвіти

Відео

» дивитися всі відео