11.05.2021, 0

Відбулася нарада з старостами

28 квітня відбулася нарада з старостами старостинських округів.

Перед початком обговорення питань порядку денного наради селищний голова Ростислав Заремба вручив старостам інформаційні таблички старостинських округів.
Участь у нараді взяли начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та інфраструктури апарату селищної ради Дмитро Карабет, начальник фінансового управління селищної ради Михайло Хімчак, начальник управління земельних ресурсів та екології Софія Вінтоняк.
Темою наради стала співпраця з підприємцями, обговорили ключові питання по місцевих податках і зборах. На нараді також приділили увагу питанням роботи сільськогосподарських підприємств. Закцентовано увагу на підготовці та проведення великодніх Богослужінь в умовах карантинних обмежень. Також обговорено ряд інших актуальних для громади питань економічного характеру.
 

Інші новини

DSC 00033

ШАНОВНІ БОГОРОДЧАНЦІ ТА ГОСТІ НАШОГО МІСТА! 

 

У 2016 році ми відзначили 575 років від першої письмової згадки про Богородчани. Наше містечко має давню історію, багату культуру та видатних земляків. Незважаючи на такий поважний вік,- це молоде та енергійне селище, яке потребує багато змін, і ми готові докласти усіх зусиль для покращення благоустрою, створення нових робочих місць, залучення інвестицій, сприяння малому бізнесу, для розвитку спорту та організації дозвілля дітей і молоді. Від нашої спільної праці та культури співжиття залежить, щоб Богородчани стали містом, безпечним і комфортним для мешканців та приязним для гостей.

У сучасному світі однією з умов успішного розвитку є ефективна комунікація. Тому радий вітати усіх на нашій сторінці. Сподіваюся, що вона стане додатковою можливістю для спілкування та отримання необхідної інформації.

З повагою,
Ростислав Заремба, Богородчанський селищний голова

Оголошення

* 15.04.2021 року о 10:00 год. відбудеться пленарне засідання сесії Богородчанської селищної ради. 

 

Привітання

Інвестиційна картка

Соціальні мережі

Посилання на веб-сайти органів влади

Фотозвіти

» дивитися всі фотозвіти

Відео

» дивитися всі відео