11.05.2021, 0

ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

В Богородчанській територіальній громаді систематично проводяться засідання комісії з питань захисту прав дитини, основними завданнями якої є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток. Комісія, відповідно до покладених на неї завдань, розглядає питання, у тому числі спірні, які потребують колегіального вирішення.

На засіданні, яке відбулося 27.04.2021 року під керівництвом селищного голови  Ростислава Заремби, розглянуто 9  питань: про рекомендацію органу опіки та піклування Богородчанської селищної ради щодо доцільності/недоцільності укладення договору щодо надання послуги з патронату над дитиною з патронатним вихователем(1), про доцільність позбавлення батьківських (1), про стан виконання батьківських обов’язків батьками щодо виховання їхніх дітей(3), про доцільність/недоцільність надання дозволу на реєстрацію місця проживання новонародженої дитини(1), про визначення способу участі батька у вихованні дітей(1), про надання дозволу на укладання правочинів щодо нерухомого майна від імені дітей та ім’я дітей (2).
Доповідачем з даних питань був начальник служби у справах дітей селищної ради Василь Римарук та начальник відділу соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг Богородчанської селищної ради» Інна Колотайло.
На засіданні комісії заслухано громадян, які обґрунтували причини і мотиви звернення до органу опіки та піклування. В процесі розгляду питань, заявників ознайомлено із нормами законодавства та прийнято конкретні рішення щодо розв’язання порушених проблем.

Служба у справах дітей
 

Інші новини

DSC 00033

ШАНОВНІ БОГОРОДЧАНЦІ ТА ГОСТІ НАШОГО МІСТА! 

 

У 2016 році ми відзначили 575 років від першої письмової згадки про Богородчани. Наше містечко має давню історію, багату культуру та видатних земляків. Незважаючи на такий поважний вік,- це молоде та енергійне селище, яке потребує багато змін, і ми готові докласти усіх зусиль для покращення благоустрою, створення нових робочих місць, залучення інвестицій, сприяння малому бізнесу, для розвитку спорту та організації дозвілля дітей і молоді. Від нашої спільної праці та культури співжиття залежить, щоб Богородчани стали містом, безпечним і комфортним для мешканців та приязним для гостей.

У сучасному світі однією з умов успішного розвитку є ефективна комунікація. Тому радий вітати усіх на нашій сторінці. Сподіваюся, що вона стане додатковою можливістю для спілкування та отримання необхідної інформації.

З повагою,
Ростислав Заремба, Богородчанський селищний голова

Оголошення

* 15.04.2021 року о 10:00 год. відбудеться пленарне засідання сесії Богородчанської селищної ради. 

 

Привітання

Інвестиційна картка

Соціальні мережі

Посилання на веб-сайти органів влади

Фотозвіти

» дивитися всі фотозвіти

Відео

» дивитися всі відео