11.05.2021, 0

Чорнобиль стукає в серця

Тридцять п'ять років тому вогонь Чорнобильської катастрофи обпалив землю України та ввійшов в історію як найбільша техногенна катастрофа XX століття за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей.

Сьогодні в Палаці культури відбувся вечір-реквієм під назвою «Чорнобиль стукає в серця». Із нестихаючим  болем в серці  звучали  пісні у виконанні Тетяни Бариляк, Христини  Зейналян та чоловічого  вокального ансамблю «Старунці». З глибокою шаною та вдячністю хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих ліквідаторів та жертв Чорнобильської катастрофи. Селищний голова Ростислав Заремба звернувся до учасників ліквідації аварії на АЕС зі словами великої вдячності за їхній подвиг, за відвагу, патріотизм і мужність, за врятоване людство та вручив подяки і матеріальні допомоги нашим ліквідаторам: Григоруку Івану Петровичу - жителю села Старуня, Гуменюку Богдану Петровичу - жителю села Підгір'я, Дем'янчуку Володимиру Васильовичу - жителю Богородчан, Луціву Ярославу Михайловичу - жителю села Похівка, Сімаковій Валентині Вікторівні - жительці села Журак та Ткачуку Василю Івановичу - жителю Богородчан.
«Минають роки, але в наших серцях досі звучить відлуння тих трагічних подій, пам'ять яких залишається з нами назавжди», - розповів Богдан Гуменюк, голова Богородчанської районної організації «Союз. Чорнобиль. Україна».
 

Інші новини

DSC 00033

ШАНОВНІ БОГОРОДЧАНЦІ ТА ГОСТІ НАШОГО МІСТА! 

 

У 2016 році ми відзначили 575 років від першої письмової згадки про Богородчани. Наше містечко має давню історію, багату культуру та видатних земляків. Незважаючи на такий поважний вік,- це молоде та енергійне селище, яке потребує багато змін, і ми готові докласти усіх зусиль для покращення благоустрою, створення нових робочих місць, залучення інвестицій, сприяння малому бізнесу, для розвитку спорту та організації дозвілля дітей і молоді. Від нашої спільної праці та культури співжиття залежить, щоб Богородчани стали містом, безпечним і комфортним для мешканців та приязним для гостей.

У сучасному світі однією з умов успішного розвитку є ефективна комунікація. Тому радий вітати усіх на нашій сторінці. Сподіваюся, що вона стане додатковою можливістю для спілкування та отримання необхідної інформації.

З повагою,
Ростислав Заремба, Богородчанський селищний голова

Оголошення

* 15.04.2021 року о 10:00 год. відбудеться пленарне засідання сесії Богородчанської селищної ради. 

 

Привітання

Інвестиційна картка

Соціальні мережі

Посилання на веб-сайти органів влади

Фотозвіти

» дивитися всі фотозвіти

Відео

» дивитися всі відео