11.05.2021, 0

Відбулися змагання збірних команд територіальних громад Івано-Франківського району

24 квітня на базі Богородчанського ліцею №1 відбулися змагання збірних команд, сформованих з депутатів місцевих рад територіальних громад Івано-Франківського району. Розпочалися змагання з урочистого шикування команд, виконання державного гімну та підняття прапора.

З привітальним словам до учасників змагань звернулися Богородчанський селищний голова Ростислав Заремба, Тисменицький міський голова Тетяна Градюк, Бурштинський міський голова Василь Андрієшин, Лисецький селищний голова Анатолій Лущак.

Збірну команду Богородчан представили депутати селищної ради Іванна Бабецька, Андрій Бомба, Василь Заліський, Василь Квич та Роман Мотуз, депутати районної ради Іван Кіф’як та Ігор Семків, депутат Старобогородчанської сільської ради Володимир Момот. Капітан команди Ростислав Заремба.

Змагання відбувалися з п’яти видів спорту: футзал, волейбол, настільний теніс, шашки та шахи.

Кращу командну гру у волейболі та футзалі продемонстрували команди Богородчанської територіальної громади. Кращі результати серед чоловіків у настільному тенісі продемонстрував Ростислав Заремба (Богородчани), серед жінок – Уляна Микієвич (Тисмениця).

За результатами змагань з числа кращих буде сформовано збірну команду депутатів, яка представить Івано-Франківський район на обласній спартакіаді.

Інші новини

DSC 00033

ШАНОВНІ БОГОРОДЧАНЦІ ТА ГОСТІ НАШОГО МІСТА! 

 

У 2016 році ми відзначили 575 років від першої письмової згадки про Богородчани. Наше містечко має давню історію, багату культуру та видатних земляків. Незважаючи на такий поважний вік,- це молоде та енергійне селище, яке потребує багато змін, і ми готові докласти усіх зусиль для покращення благоустрою, створення нових робочих місць, залучення інвестицій, сприяння малому бізнесу, для розвитку спорту та організації дозвілля дітей і молоді. Від нашої спільної праці та культури співжиття залежить, щоб Богородчани стали містом, безпечним і комфортним для мешканців та приязним для гостей.

У сучасному світі однією з умов успішного розвитку є ефективна комунікація. Тому радий вітати усіх на нашій сторінці. Сподіваюся, що вона стане додатковою можливістю для спілкування та отримання необхідної інформації.

З повагою,
Ростислав Заремба, Богородчанський селищний голова

Оголошення

* 15.04.2021 року о 10:00 год. відбудеться пленарне засідання сесії Богородчанської селищної ради. 

 

Привітання

Інвестиційна картка

Соціальні мережі

Посилання на веб-сайти органів влади

Фотозвіти

» дивитися всі фотозвіти

Відео

» дивитися всі відео