11.05.2021, 0

За чисте довкілля!

Сьогодні ми все частіше чуємо слова «екологія», «забруднення навколишнього середовища», «забруднене довкілля»… У долі природи – наша доля, і ми повинні зробити усе для того, щоб допомогти рідній природі, тим самим зможемо продовжити життя у наступних поколіннях. Що ж можемо ми зробити для навколишнього середовища? Як організувати роботу, щоб зберегти надбання природи у нашому краї? Задумуючись над екологічними проблемами світу, перш за все потрібно дбати про чистоту тієї території, на якій ми проживаємо.

Саме тому, працівники всіх відділів Богородчанської селищної ради разом з керівництвом взяли участь у прибиранні сміття вздовж річки Бистриця Солотвинська в Богородчанах та прибиранні території старого цвинтаря.
Особливо неприємно споглядати те, що громадяни свідомо прибираючи свої будинки, подвір’я, викидають сміття та непотріб куди-небудь, лиш подалі від своїх домівок. Також залишають сміття, різні побутові відходи після відпочинку. Хіба нам буде приємно знову повертатись на те місце коли там буде скільки сміття? Задумаймось над цим! Якщо ми не будемо байдужими до проблем довкілля і кожен мешканець підтримав би таку ініціативу і доклав хоча б мінімум власних зусиль, щоб наша країна, місто, село, вулиця стали набагато чистішими і охайнішими, то це був би вагомий внесок у справу збереження природи, навколишнього природного середовища та чистоти нашого довкілля.
Чистота нашої землі – у наших руках. Зберегти красу природи, сприяти її оновленню – завдання кожної людини.
Пам'ятаймо, що чисте довкілля – запорука нашого здоров'я!

Інші новини

DSC 00033

ШАНОВНІ БОГОРОДЧАНЦІ ТА ГОСТІ НАШОГО МІСТА! 

 

У 2016 році ми відзначили 575 років від першої письмової згадки про Богородчани. Наше містечко має давню історію, багату культуру та видатних земляків. Незважаючи на такий поважний вік,- це молоде та енергійне селище, яке потребує багато змін, і ми готові докласти усіх зусиль для покращення благоустрою, створення нових робочих місць, залучення інвестицій, сприяння малому бізнесу, для розвитку спорту та організації дозвілля дітей і молоді. Від нашої спільної праці та культури співжиття залежить, щоб Богородчани стали містом, безпечним і комфортним для мешканців та приязним для гостей.

У сучасному світі однією з умов успішного розвитку є ефективна комунікація. Тому радий вітати усіх на нашій сторінці. Сподіваюся, що вона стане додатковою можливістю для спілкування та отримання необхідної інформації.

З повагою,
Ростислав Заремба, Богородчанський селищний голова

Оголошення

* 15.04.2021 року о 10:00 год. відбудеться пленарне засідання сесії Богородчанської селищної ради. 

 

Привітання

Інвестиційна картка

Соціальні мережі

Посилання на веб-сайти органів влади

Фотозвіти

» дивитися всі фотозвіти

Відео

» дивитися всі відео