11.05.2021, 0

Проведено навчальний семінар щодо створення та функціонування патронатних сімей

14.04.2021р. працівниками комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Богородчанської селищної ради» спільно з представниками Івано-Франківського обласного центру соціальних служб було проведено навчальний семінар за участю членів міждисциплінарної команди щодо створення та функціонування патронатних сімей.

 

У роботі семінару взяли участь кандидати у патронатні вихователі, фахівці із соціальної роботи Богородчанської, Солотвинської, Дзвиняцької, Старобогородчанської та Загвіздянської об’єднаних територіальних громад.
 Як зазначили директор Івано-Франківського обласного центру соціальних служб Ростислав Микитюк та селищний голова Богородчанської селищної ради Ростислав Заремба, питання створення патронатних сімей є актуальним та важливим в умовах деінституалізації.
Перед присутніми виступили кандидати у патронатні вихователі і запевнили, що готові надавати підтримку, турботу та любов дітям з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах  на час їхнього перебування в патронатній сім’ї.
Учасників заходу було поінформовано про етапи створення патронатних сімей, функції членів міждисциплінарної команди та проблеми, з якими  можуть зіткнутися патронатні вихователі в ході функціонування патронатної сім’ї. 
В продовження роботи семінару працівниками Івано-Франківського обласного центру соціальних служб проведено тренінгове навчання для фахівців із соціальної роботи  щодо надання соціальних послуг сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Інші новини

DSC 00033

ШАНОВНІ БОГОРОДЧАНЦІ ТА ГОСТІ НАШОГО МІСТА! 

 

У 2016 році ми відзначили 575 років від першої письмової згадки про Богородчани. Наше містечко має давню історію, багату культуру та видатних земляків. Незважаючи на такий поважний вік,- це молоде та енергійне селище, яке потребує багато змін, і ми готові докласти усіх зусиль для покращення благоустрою, створення нових робочих місць, залучення інвестицій, сприяння малому бізнесу, для розвитку спорту та організації дозвілля дітей і молоді. Від нашої спільної праці та культури співжиття залежить, щоб Богородчани стали містом, безпечним і комфортним для мешканців та приязним для гостей.

У сучасному світі однією з умов успішного розвитку є ефективна комунікація. Тому радий вітати усіх на нашій сторінці. Сподіваюся, що вона стане додатковою можливістю для спілкування та отримання необхідної інформації.

З повагою,
Ростислав Заремба, Богородчанський селищний голова

Оголошення

* 15.04.2021 року о 10:00 год. відбудеться пленарне засідання сесії Богородчанської селищної ради. 

 

Привітання

Інвестиційна картка

Соціальні мережі

Посилання на веб-сайти органів влади

Фотозвіти

» дивитися всі фотозвіти

Відео

» дивитися всі відео