11.05.2021, 0

Відбулося друге засідання шостої сесії селищної ради

15 квітня 2021 року під головуванням селищного голови Ростислава Заремби відбулося друге засідання шостої сесії  селищної ради восьмого скликання. На сесію прибули та зареєструвалися 22 селищні депутати. У ході засіданні було розглянуто 83 питань порядку денного, які попередньо були опрацьовані на постійних комісіях селищної ради.

 

Одним із ключових питань було затвердження першого заступника селищного голови. За пропозицією селищного голови на цю посаду було представлено кандидатуру Олега Остаповича Білоуса, яку депутати  підтримали одноголосно.
Засіданням сесії було прийнято звернення селищної ради щодо збільшення відсотків зарахування ПДФО до місцевих бюджетів. Затверджено Програму розвитку фізичної культури  і спорту у Богородчанській селищній територіальній громаді на 2021-2024 роки та Програму земельної реформи Богородчанської селищної ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області на 2021- 2025 роки. Також,  затверджено цільову  програму «Бюджет участі Богородчанської селищної територіальної громади» на 2021-2023 роки. 
Прийнято рішення про співфінансування з селищного бюджету інвестиційних програм та проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2022 році.
Серед ключових – питання фінансового характеру, а саме: затвердження положення про резервний фонд селищного бюджету, звіт про виконання селищного бюджету за І квартал 2021 року, про внесення змін до селищного бюджету на 2021 рік, про розподіл залишків коштів селищного бюджету на початок року та спрямування залишків коштів Богородчанського районного бюджету.
Своїми рішеннями депутати включили до Переліку першого та другого типу об'єкти оренди комунальної власності. Також, депутатами було розглянуто низку земельних питань, з яких було прийнято відповідні рішення.

Інші новини

DSC 00033

ШАНОВНІ БОГОРОДЧАНЦІ ТА ГОСТІ НАШОГО МІСТА! 

 

У 2016 році ми відзначили 575 років від першої письмової згадки про Богородчани. Наше містечко має давню історію, багату культуру та видатних земляків. Незважаючи на такий поважний вік,- це молоде та енергійне селище, яке потребує багато змін, і ми готові докласти усіх зусиль для покращення благоустрою, створення нових робочих місць, залучення інвестицій, сприяння малому бізнесу, для розвитку спорту та організації дозвілля дітей і молоді. Від нашої спільної праці та культури співжиття залежить, щоб Богородчани стали містом, безпечним і комфортним для мешканців та приязним для гостей.

У сучасному світі однією з умов успішного розвитку є ефективна комунікація. Тому радий вітати усіх на нашій сторінці. Сподіваюся, що вона стане додатковою можливістю для спілкування та отримання необхідної інформації.

З повагою,
Ростислав Заремба, Богородчанський селищний голова

Оголошення

* 15.04.2021 року о 10:00 год. відбудеться пленарне засідання сесії Богородчанської селищної ради. 

 

Привітання

Інвестиційна картка

Соціальні мережі

Посилання на веб-сайти органів влади

Фотозвіти

» дивитися всі фотозвіти

Відео

» дивитися всі відео