11.05.2021, 0

Засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

12 квітня 2021 року під головуванням селищного голови Ростислава Заремби відбулося позачергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

На порядок денний було винесено наступні питання: продовження опалювального періоду у зв'язку із зниженням температури повітря; скасування «червоного» рівня епідемічної небезпеки на території Івано-Франківської області та запровадження «жовтого» рівня з 10 квітня 2021 року, так як на сьогоднішній день відбувається покращення ситуації в області з захворюванням на ковід. Комісією застережено, що дотримання протиепідемічних заходів залишається невідкладною вимогою для забезпечення стабільності епідситуації та дотримання всіх обмежувальних заходів, і в разі потреби їх посилювати, щоб не допустити збільшення захворюваності на короновірусну інфекцію. Також, наголошено необхідність створення підрозділів добровільної пожежної охорони в населених пунктах територіальної громади та затверджено заходи щодо забезпечення протидії пожежам в лісових масивах і на сільськогосподарських угіддях.

Інші новини

DSC 00033

ШАНОВНІ БОГОРОДЧАНЦІ ТА ГОСТІ НАШОГО МІСТА! 

 

У 2016 році ми відзначили 575 років від першої письмової згадки про Богородчани. Наше містечко має давню історію, багату культуру та видатних земляків. Незважаючи на такий поважний вік,- це молоде та енергійне селище, яке потребує багато змін, і ми готові докласти усіх зусиль для покращення благоустрою, створення нових робочих місць, залучення інвестицій, сприяння малому бізнесу, для розвитку спорту та організації дозвілля дітей і молоді. Від нашої спільної праці та культури співжиття залежить, щоб Богородчани стали містом, безпечним і комфортним для мешканців та приязним для гостей.

У сучасному світі однією з умов успішного розвитку є ефективна комунікація. Тому радий вітати усіх на нашій сторінці. Сподіваюся, що вона стане додатковою можливістю для спілкування та отримання необхідної інформації.

З повагою,
Ростислав Заремба, Богородчанський селищний голова

Оголошення

* 15.04.2021 року о 10:00 год. відбудеться пленарне засідання сесії Богородчанської селищної ради. 

 

Привітання

Інвестиційна картка

Соціальні мережі

Посилання на веб-сайти органів влади

Фотозвіти

» дивитися всі фотозвіти

Відео

» дивитися всі відео