18.04.2021, 0

Про обласний конкурс проектів та програм інститутів громадянського суспільства з молодіжної проблематики та національно-патріотичного вихов

Департамент освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації оголошує обласний конкурс проектів та програм інститутів громадянського суспільства з молодіжної проблематики та національно-патріотичного виховання, для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка у 2021 році.

 

Програми (проекти, заходи), що подаються інститутами громадянського суспільства для участі у конкурсі, повинні бути спрямовані на реалізацію  пріоритетних завдань та видів діяльності: «Національно-патріотичне виховання дітей та молоді», «Компетентності молоді», «Здоровий та безпечний спосіб життя», «Зайнятість та розвиток підприємницької діяльності молоді», «Соціальний захист молоді».
Обов’язковою умовою конкурсу для громадських організацій та їх спілок є співфінансування програми  чи проекту в розмірі не менш як 15 відсотків необхідного обсягу фінансування.
Прийом конкурсних пропозицій триватиме до 30 квітня 2021 року.
Детальна інформація про умови та терміни проведення конкурсу, вимоги до проектів та програм, критерії їх оцінювання  опублікована  на сайті Івано-Франківської  обласної державної адміністрації за посиланням http://www.if.gov.ua/news/53725 .

Інші новини

DSC 00033

ШАНОВНІ БОГОРОДЧАНЦІ ТА ГОСТІ НАШОГО МІСТА! 

 

У 2016 році ми відзначили 575 років від першої письмової згадки про Богородчани. Наше містечко має давню історію, багату культуру та видатних земляків. Незважаючи на такий поважний вік,- це молоде та енергійне селище, яке потребує багато змін, і ми готові докласти усіх зусиль для покращення благоустрою, створення нових робочих місць, залучення інвестицій, сприяння малому бізнесу, для розвитку спорту та організації дозвілля дітей і молоді. Від нашої спільної праці та культури співжиття залежить, щоб Богородчани стали містом, безпечним і комфортним для мешканців та приязним для гостей.

У сучасному світі однією з умов успішного розвитку є ефективна комунікація. Тому радий вітати усіх на нашій сторінці. Сподіваюся, що вона стане додатковою можливістю для спілкування та отримання необхідної інформації.

З повагою,
Ростислав Заремба, Богородчанський селищний голова

Оголошення

* 15.04.2021 року о 10:00 год. відбудеться пленарне засідання сесії Богородчанської селищної ради. 

 

Привітання

Інвестиційна картка

Соціальні мережі

Посилання на веб-сайти органів влади

Фотозвіти

» дивитися всі фотозвіти

Відео

» дивитися всі відео