18.04.2021, 0

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

Сьогодні, 6 квітня 2021 року, під головуванням селищного голови Ростислава Заремби відбулося чергове засідання виконавчого комітету Богородчанської селищної ради. До порядку денного було включено 30 питань.
 

Рішенням виконкому затверджено Положення про опікунську раду  та склад  опікунської ради, надано повноваження посадовим особам органу опіки та піклування на складання протоколів про адміністративні правопорушення, затверджено персональний склад міждисциплінарної команди. Винесено питання про встановлення тарифу на послуги централізованого водопостачання та водовідведення. Також,  затверджено тариф на вивезення та захоронення твердих побутових відходів, прийнято рішення про закінчення опалювального сезону 2020-2021 року. В ході засідання розглянуто питання про присвоєння поштових адрес, про надання дозволів на виготовлення проектно-технічної документації, про надання статусу особи, що проживає в гірському населеному пункті та надання дозволів на зрізання дерев жителям громади.
З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення. 

Інші новини

DSC 00033

ШАНОВНІ БОГОРОДЧАНЦІ ТА ГОСТІ НАШОГО МІСТА! 

 

У 2016 році ми відзначили 575 років від першої письмової згадки про Богородчани. Наше містечко має давню історію, багату культуру та видатних земляків. Незважаючи на такий поважний вік,- це молоде та енергійне селище, яке потребує багато змін, і ми готові докласти усіх зусиль для покращення благоустрою, створення нових робочих місць, залучення інвестицій, сприяння малому бізнесу, для розвитку спорту та організації дозвілля дітей і молоді. Від нашої спільної праці та культури співжиття залежить, щоб Богородчани стали містом, безпечним і комфортним для мешканців та приязним для гостей.

У сучасному світі однією з умов успішного розвитку є ефективна комунікація. Тому радий вітати усіх на нашій сторінці. Сподіваюся, що вона стане додатковою можливістю для спілкування та отримання необхідної інформації.

З повагою,
Ростислав Заремба, Богородчанський селищний голова

Оголошення

* 15.04.2021 року о 10:00 год. відбудеться пленарне засідання сесії Богородчанської селищної ради. 

 

Привітання

Інвестиційна картка

Соціальні мережі

Посилання на веб-сайти органів влади

Фотозвіти

» дивитися всі фотозвіти

Відео

» дивитися всі відео