18.04.2021, 0

Відбулося перше засідання шостої сесії селищної ради

31 березня 2021 року під головуванням селищного голови Ростислава Заремби відбулося перше засідання шостої сесії селищної ради восьмого демократичного скликання.

У роботі сесії взяли участь 23 депутати, на розгляд було винесено 120 питань порядку денного.
Завдяки плідній роботі та взаємодії депутатського корпусу, всі винесені питання попередньо були ретельно опрацьовані та розглянуті на засіданнях постійних депутатських профільних комісій. Саме тому, сьогодні всі рішення були одноголосно схваленні депутатами.
Серед ключових питань порядку денного надання згоди на прийняття у комунальну власність селищної ради державного майна центру надання адміністративних послуг, утвореного при районній державній адміністрації та безоплатне прийняття у власність адмінбудинку з гаражами від районної ради.
Також було прийнято рішення Про звернення селищної ради щодо зволікання з розслідуванням, встановленням та притягненням до відповідальності осіб, винних у зриві спецоперації з затримання «вагнерівців».
Своїми рішеннями депутати затвердили перелік адміністративних послуг, які надаються через Управління «Центр надання адміністративних послуг» Богородчанської селищної ради; програму соціального захисту і підтримки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, захисту їх житлових прав, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності на 2021-2025 роки; програму з організації та проведення громадських та інших робіт тимчасового характеру на 2021 рік; цільову програму зовнішнього освітлення населених пунктів громади до 2025 року.
Депутати ухвалили також низку земельних та інших важливих для життєдіяльності Богородчанської селищної ради рішень.
 

Інші новини

DSC 00033

ШАНОВНІ БОГОРОДЧАНЦІ ТА ГОСТІ НАШОГО МІСТА! 

 

У 2016 році ми відзначили 575 років від першої письмової згадки про Богородчани. Наше містечко має давню історію, багату культуру та видатних земляків. Незважаючи на такий поважний вік,- це молоде та енергійне селище, яке потребує багато змін, і ми готові докласти усіх зусиль для покращення благоустрою, створення нових робочих місць, залучення інвестицій, сприяння малому бізнесу, для розвитку спорту та організації дозвілля дітей і молоді. Від нашої спільної праці та культури співжиття залежить, щоб Богородчани стали містом, безпечним і комфортним для мешканців та приязним для гостей.

У сучасному світі однією з умов успішного розвитку є ефективна комунікація. Тому радий вітати усіх на нашій сторінці. Сподіваюся, що вона стане додатковою можливістю для спілкування та отримання необхідної інформації.

З повагою,
Ростислав Заремба, Богородчанський селищний голова

Оголошення

* 15.04.2021 року о 10:00 год. відбудеться пленарне засідання сесії Богородчанської селищної ради. 

 

Привітання

Інвестиційна картка

Соціальні мережі

Посилання на веб-сайти органів влади

Фотозвіти

» дивитися всі фотозвіти

Відео

» дивитися всі відео