18.04.2021, 0

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста організаційного відділу апарату Богородчанської селищної ради

Богородчанська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста організаційного відділу апарату Богородчанської селищної  ради.
Вимоги до кандидатів: освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою, без вимог до стажу роботи за фахом, досвід роботи з комп'ютерними програмами,  знання чинного законодавства та специфіки функціональних обов’язків. 
 

Необхідні документи для участі у конкурсі:
•    заява про участь у конкурсі;
•    особова картка (форма П-2 ДС);
•    автобіографія;
•    дві фотокартки розміром 4x6;
•    копія документа про освіту;
•    копія документа, який посвідчує особу;
•    копію військового квитка;
•    копія реєстраційної картки платника податків;
•    декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування , у порядку, визначеному ЗУ «Про запобігання корупції».
 
       Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантної посади звертатися до сектору управління персоналом апарату селищної ради за адресою: 77701, Івано-Франківська обл., с-ще Богородчани,  вул. Шевченка, 66
Телефон для довідок: (0679489632).
Термін подання документів: 30 календарних днів від дня оголошення про проведення конкурсу.
 
Прийом заяв до  27 квітня 2021 року.
 

Інші новини

DSC 00033

ШАНОВНІ БОГОРОДЧАНЦІ ТА ГОСТІ НАШОГО МІСТА! 

 

У 2016 році ми відзначили 575 років від першої письмової згадки про Богородчани. Наше містечко має давню історію, багату культуру та видатних земляків. Незважаючи на такий поважний вік,- це молоде та енергійне селище, яке потребує багато змін, і ми готові докласти усіх зусиль для покращення благоустрою, створення нових робочих місць, залучення інвестицій, сприяння малому бізнесу, для розвитку спорту та організації дозвілля дітей і молоді. Від нашої спільної праці та культури співжиття залежить, щоб Богородчани стали містом, безпечним і комфортним для мешканців та приязним для гостей.

У сучасному світі однією з умов успішного розвитку є ефективна комунікація. Тому радий вітати усіх на нашій сторінці. Сподіваюся, що вона стане додатковою можливістю для спілкування та отримання необхідної інформації.

З повагою,
Ростислав Заремба, Богородчанський селищний голова

Оголошення

* 15.04.2021 року о 10:00 год. відбудеться пленарне засідання сесії Богородчанської селищної ради. 

 

Привітання

Інвестиційна картка

Соціальні мережі

Посилання на веб-сайти органів влади

Фотозвіти

» дивитися всі фотозвіти

Відео

» дивитися всі відео