18.04.2021, 0

На чергову сесію Богородчанської селищної ради (шоста сесія)

1.Про надання згоди на прийняття у комунальну власність селищної ради державного майна.

2.Про внесення змін у структуру Богородчанської селищної ради.

3.Про затвердження переліку адміністративних послуг Управління «Центр надання адміністративних послуг» Богородчанської селищної ради.

4.Про включення до Переліку другого типу об’єкта оренди комунальної власності в с. Горохолина.

5.Про включення до Переліку другого типу об’єкта оренди комунальної власності в с. Жураки.

6.Про програму профілактики злочинності, зміцнення правопорядку, захисту прав і свобод громадян на 2021-2025 роки (нова редакція).

7.Про затвердження Програми з організації та проведення громадських та інших робіт тимчасового характеру на 2021 рік.

8.Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення Богородчанської селищної ради на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням селищної ради від 24.12.2020 року № 69-3/2020.

9.Про цільову програму зовнішнього освітлення населених пунктів громади до 2025 року.

10.Про цільову програму енергозбереження для населення Богородчанської територіальної громади на 2021 рік.

11.Про програму соціального захисту і підтримки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, захисту їх житлових прав, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності на 2021-2025 роки.

12.Про програму розвитку фізичної культури і спорту в Богородчанській селищній раді на 2021-2024 роки.

13.«Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості,  площею 0,2567 га, смт. Богородчани (в межах населеного пункту),  вул. Шевченка, та продаж її у власність на земельних торгах у формі аукціону».

14.«Про затвердження гр. Міщенку Владиславу Анатолійовичу звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі,  площею 0,0850 га, смт. Богородчани (в межах населеного пункту),  вул. Петраша.

15.Про затвердження проектів землеустрою АТ «Прикарпаттяобленерго» щодо відведення земельних ділянок на умовах передачі в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової електроенергії, та укладення договорів оренди.

16.Про затвердження проектів землеустрою АТ «Прикарпаттяобленерго» щодо відведення земельних ділянок на умовах передачі в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової електроенергії та укладення договорів оренди.

17.Про укладення договору оренди з гр. Кубіркою Марією Миколаївною на земельну ділянку для ведення фермерського господарства площею 0,3746 га в с. Похівка по вул. Шевченка, 48с.

18.Про укладення договору оренди з ПП «Сендем» на земельну ділянку для будівництва та обслуговування будівель торгівлі площею 0,0200 га в с. Жураки по вул. Б.Хмельницького, 20.

19.Про укладення договору оренди з ПП Грицак Світланою Петрівною на земельну ділянку для будівництва та обслуговування будівель торгівлі площею 0,0360 га в с. Старуня по вул. Миру, 58А.

20.Про укладення договору оренди з ПСК «Смакота»  на земельну ділянку для будівництва та обслуговування будівель торгівлі  площею 0,0124 га в смт. Богородчани  по вул. Шевченка, 62.

21.Про проведення інвентаризації земельної ділянки комунальної власності в селищі Богородчани по вул. Петраша.

22.Про затвердження гр. Гаргат Юлії Володимирівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,1200 га, яка розташована  в селі Іваниківка  по вул. Мазепи.

23.Про затвердження гр. Гринишин Ніні Анатоліївні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  (присадибна ділянка) площею 0,1000 га, яка розташована  в селі Іваниківка  по вул. Грушевського.

24.Про затвердження гр. Дутчину Андрію Михайловичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,0793 га, яка розташована в селі Підгір’я урочище «Біля боднарного».

25.Про затвердження гр. Захарко Марині Володимирівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,0649 га, яка розташована в селі Підгір’я вул. Кленова /ділянка №8/.

26.Про затвердження гр. Кузик Любові Ярославівни проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства площею 0,0695 га, яка розташована в селі Підгір’я вул. Кленова /ділянка №13/.

27.Про затвердження гр. Міщуку Василю Михайловичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства площею 0,1810 га, яка розташована в селі Підгір’я ур. «Луги».

28.Про затвердження гр. Олексин Наталії Володимирівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,0995 га, яка розташована в селі Підгір’я ур. «Біля боднарного».

29.Про затвердження гр. Падьоріній Лілії Володимирівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,0961 га, яка розташована в селі Підгір’я ур. «Біля боднарного».

30.Про затвердження гр. Семкович Марії Михайлівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,0628 га, яка розташована в селі Підгір’я вул. Кленова /ділянка №9/.

31.Про затвердження гр. Пиндусу Миколі Васильовичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального дачного будівництва площею 0,0997га, яка розташована в селі Підгір’я ур. «Підгора долішня».

32.Про затвердження гр. Писклинець Ользі Миколаївні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства площею 0,4503 га, яка розташована в селі Підгір’я вул. Ковпака.

33.Про затвердження гр. Писклинець Ользі Миколаївні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1275 га, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), яка розташована в селі Підгір’я вул. Л. Українки, 63.

34.Про затвердження гр. Підгурському Івану Ярославовичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,0680 га, яка розташована в селі Підгір’я вул. Березова /ділянка №15/

35.Про затвердження гр. Раковецькому Василю Васильовичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,0680 га, яка розташована в селі Підгір’я вул. Березова /ділянка №13/.

36.Про затвердження гр. Роспопі Василю Федоровичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства площею 0,1940 га, яка розташована в селі Підгір’я урочище «За паливним складом».

37.Про затвердження гр. Роспопі Марії Василівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,1711 га, яка розташована в селі Підгір’я ур. «Луги».

38.Про затвердження гр. Роспопі Роману Васильовичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства площею 0,1495 га, яка розташована в селі Підгір’я ур. «За паливним складом».

39.Про затвердження гр. Руді Назару Івановичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,1980 га, яка розташована в селі Підгір’я ур. «За паливним складом».

40.Про затвердження гр. Татарській Оксані Романівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства площею 0,1931 га, яка розташована в селі Підгір’я ур. «За УЕГГ».

41.Про затвердження гр. Цюкенді Івану Миколайовичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства площею 0,1748 га, яка розташована в селі Підгір’я ур. «За паливним складом».

42.Про затвердження гр. Щерб’як Лесі Дмитрівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства площею 0,0499 га, яка розташована в селі Підгір’я ур. «За УЕГГ».

43.Про затвердження гр. Неільчук Олександрі Дмитрівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0921 га, для ведення особистого селянського господарства, яка розташована в селі Підгір’я вул. С. Височана. 

44.Про затвердження гр. Неільчук Олександрі Дмитрівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0828 га, для ведення особистого селянського господарства, яка розташована в селі Підгір’я ур. «Царина». 

45.Про надання права підпису на землевпорядній документації  на земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства площею 0,2000 га, яка розташована в селі Підгір’я ур. «Заворів» замість померлого суміжника гр. Манюха Олега Григоровича.

46.Про надання права підпису на землевпорядній документації  на земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських, будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,1556 га, яка розташована в селі Підгір’я вул. Шевченка, 79 замість померлої суміжниці гр. Мотрович Олени Володимирівни.

47.Про надання права підпису на землевпорядній документації на земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства площею 0,0922 га, яка розташована в селі Підгір’я   ур. «Горби» замість відсутнього суміжника гр. Маліборської Галини Павлівни та померлого суміжника гр. Іванціва Василя Юрійовича.

48.Про надання права підпису на землевпорядній документації  на земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських, будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,1000 га, яка розташована в селі Підгір’я ур. «За УЕГГ» замість відсутніх суміжників гр. Надраги Ганни Дмитрівни та гр. Гатич Вікторії Орестівни.

49.Про затвердження гр. Гавриш Олександрі Миколаївні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2500 га, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Старуня вул. С.Лукача, 98.

50.Про затвердження гр. Чуфусу Василю Миколайовичу технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1440 га, для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Ластівці вул. Лесі Українки,31.

51.Про затвердження гр. Стефуняк Лесі Романівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства площею 0,2795 га, яка розташована в с. Ластівці урочище «Скорух».

52.Про затвердження гр. Ковач Надії Іванівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства площею 0,0600 га, яка розташована в с. Ластівці вулиця Кобилянської.

53.Про затвердження гр. Гурей Марії Василівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства площею 0,1562 га, яка розташована в с. Старуня вул. Миру.

54.Про затвердження гр. Борищак Ользі Василівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства площею 0,2093 га, яка розташована в с. Ластівці вул. Кобилянської.

55.Про затвердження гр. Грицюк Оксані Іванівні технічної документації   із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства площею 0,1307 га, яка розташована в с. Жураки урочище «Забріддя» та площею 0,0939 га, яка розташована в с. Жураки урочище «Коло цвинтаря».

56.Про затвердження гр. Грицюк Оксані Іванівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,0848 га, яка розташована в с. Жураки вул. 40-річчя Перемоги.

57.Про затвердження гр. Феняку Івану Михайловичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,1080 га, яка розташована в с. Горохолина вул. Українська, 420а.

58.Про затвердження гр. Матлюку Ярославу Івановичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2050 га, яка розташована в с. Жураки вул. Стрільців Січових, 22. 

59.Про затвердження гр. Грицюк Оксані Іванівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства площею 0,1201 га, яка розташована в   с. Жураки урочище «Підоблазом».

60.Про затвердження гр. Старостенку Володимиру Вікторовичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства площею 0,8127 га, яка розташована в с. Грабовець вул. Набережна.

61.Про затвердження гр. Путімцевій Стефанії Прокопівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2500 га, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Грабовець вул. І.Франка,6.

62.Про затвердження гр. Кріцак Катерині Іванівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства площею 0,1965 га, яка розташована в   с. Грабовець вул. Молодіжна.

63.Про затвердження гр. Смигунову Дмитру Олександровичу (УБД) проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,0782 га, яка розташована в смт. Богородчани вул. І.Петраша.

64.Про затвердження гр. Магдій Оксані Анатоліївні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,1200 га, яка розташована в с. Горохолина урочище «Біля сокодавочного».

65.Про затвердження гр. Веприк Вікторії Романівні  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,1200 га, яка розташована в с. Горохолина урочище «Біля сокодавочного».

66.Про затвердження гр. Приймак Інні Михайлівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,0780 га, яка розташована в с. Підгір'я урочище «Біля боднарного».

67.Про затвердження гр. М’ясковському Михайлу Олександровичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,0684га, яка розташована в с. Підгір’я вул. Березова (ділянка №9).

68.Про затвердження гр. Дутці Мар’яні Іванівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,0606 га, яка розташована в с. Підгір’я вул. Кленова (ділянка №7).

69.Про затвердження гр. Рибій Марії Володимирівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,0789 га, яка розташована в с. Підгір’я урочище «Біля боднарного».

70.Про затвердження гр. Дмитріву Андрію Ярославовичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,0696 га, яка розташована в с. Підгір’я вул. Каштанова (ділянка №27).

71.Про затвердження гр. Зіняку Віталію Романовичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,0732 га, яка розташована в с. Підгір’я вул. Каштанова (ділянка №29).

72.Про затвердження гр. Гринишин Ніні Анатоліївні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,1000 га, яка розташована в с. Іваниківка вул. Грушевського.

73.Про затвердження гр. Гедзик Ользі Дмитрівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства площею 0,2727 га, яка розташована в с. Горохолина урочище «Гора».

74.Про затвердження гр. Лукавській Надії Богданівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства площею 0,0965 га, яка розташована в с. Ластівці вул. Л.Українки.

75.Про затвердження гр. Середюку Богдану Дмитровичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства площею 0,0600 га, яка розташована в с. Підгір’я урочище «За УЕГГ».

76.Про затвердження гр. Магдій Лілії Орестівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,1200 га, яка розташована в с. Горохолина урочище «Біля сокодавочного».

77.Про затвердження гр. Гоголю Андрію Івановичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2500 га, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Глибівка вул. Стрільців Січових, 92.

78.Про затвердження гр. Гоголь Світлані Іванівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2500 га, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Глибівка вул. Січових Стрільців, 93.

79.Про затвердження гр. Гугняку Миколі Миколайовичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2031 га, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Ластівці вул. Красна, 2в.

80.Про затвердження гр. Гугняку Миколі Дмитровичу та гр. Гугняк Марії Михайлівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2500 га, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Ластівці вул. Красна, 2б.

81.Про затвердження гр. Дидику Руслану Григоровичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального дачного будівництва площею 0,0760 га, яка розташована в с. Підгір’я ур. «Підгора Долішня».

82.Про надання дозволу гр. Полячеку Івану Володимировичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,07 га, для

83.Про припинення права оренди земельної ділянки площею 0,1015 для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), яка розташована по вул. Шевченка, 65 села Похівка га та розірвання договору оренди землі з гр. Зеленюком Миколою Степановичем.

84.Про надання дозволу гр. Скрипнику Дмитру Миколайовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0043 га, для будівництва індивідуальних гаражів, по вул. Могильницького, 1 А/38 в смт. Богородчани.

85.Про затвердження гр. Захарчуку Михайлу Васильовичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди для сінокосіння і випасання худоби площею 8,0498 га, яка розташована в селі Підгір’я, урочище «Біля поста ДАІ».

86.Про надання дозволу гр. Доцяку Володимиру Васильовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,90 га, для обслуговування нежитлових будівель, по вул. Похівська, буд. 10 в селі Забережжя.

87.Про надання гр. Доцяку Володимиру Васильовичу дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,15 га, для обслуговування приміщення лісопильного цеху, по вул. Похівська, буд. 4а в селі Забережжя.

88.Про надання гр. Семенціву Ярославу Васильовичу  дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0030 га, для будівництва індивідуальних гаражів, по вул. Шевченка, в урочищі «Біля німецьких будинків».

89.Про надання гр. Джиджорі Андрію Григоровичу дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0023 га, для будівництва індивідуальних гаражів, по вул. Шевченка, гараж №25 в смт. Богородчани.

90.Про надання дозволу гр. Варшавському Петру Михайловичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,05 га, для ведення особистого селянського господарства, в урочищі «За УЕГГ» в селі Підгір’я.

91.Про надання гр. Бітківській Марії Василівні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0025 га, для будівництва індивідуальних гаражів, по вул. Шевченка,7/23 в смт. Богородчани.

92.Про затвердження гр. Гавриш Олександрі Миколаївні технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  площею 0,2500 га, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами с. Старуня урочище «Заділля».

93.Про затвердження гр. Гавриш Олександрі Миколаївні технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2500 га, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами с. Старуня урочище «Ластівці».

94.Про затвердження гр. Фафлею Дмитру Григоровичу технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2500 га, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами с. Старуня урочище «Середні».

95.Про затвердження гр. Фафлей Марії Михайлівні технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2500 га, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами с. Старуня урочище «Середні».

96.Про затвердження гр. Фафлей Марії Михайлівні технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,5000 га, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами с. Старуня урочище «Середні».

97.Про затвердження гр. Андрусяк Ганні Федорівні технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,5000 га, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами с. Старуня урочище «Середні».

98.Про надання гр. Василику Василю Івановичу дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) земельної ділянки орієнтовною площею 1,26 га, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, в урочищі «За поперечною дорогою-2» та в урочищі «За радчами» за межами села Іваниківка.

99.Про надання гр. Ткачук Наталії Іванівні дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) земельної ділянки орієнтовною площею 1,26 га, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, в урочищі «Степич» та в урочищі «Тайвань-12» за межами с. Іваниківка.

100. Про надання гр. Козак-Дидич Марії Василівні дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) земельної ділянки орієнтовною площею 1,26 га, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, в урочищі «За селом» та в урочищі «Тайвань-12» за межами с. Іваниківка.

101.Про надання гр. Павликівському Ярославу Дмитровичу дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) земельної ділянки орієнтовною площею 1,26 га, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, в урочищі «Схили-2» та в урочищі «Під Радчами».

102. Про надання гр. Рожко Людмилі Михайлівні  дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) земельної ділянки орієнтовною площею 1,26 га, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, в урочищі «Гора» та в урочищі «Чертежі» за межами с. Горохолина.

103. Про надання гр. Гірнику Івану Миколайовичу  дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) земельної ділянки орієнтовною площею 1,30 га, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, в урочищі «Гора міська» за межами с. Підгір’я та в урочищі «Діброва під лісом» с. Діброва.

104. Про надання гр. Гатич Наталії Михайлівні  дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) земельної ділянки орієнтовною площею 0,50 га, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, в урочищі «Біля Смольніцького» та в урочищі «Коло Грицюка» с. Жураки.

105.       Про надання гр. Олексин Марії Михайлівні дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) земельної ділянки орієнтовною площею 0,50 га, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, в урочищі «За Раківцем» за межами с. Жураки.

106. Про надання гр. Олексин Марії Ігорівні дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) земельної ділянки орієнтовною площею 0,50 га, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, в урочищі «Біля Смольніцького» та в урочищі «Коло Грицюка» с. Жураки.

107. Про надання гр. Макар Галині Ярославівні дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) земельної ділянки орієнтовною площею 1,05 га, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, в урочищі «Біля Фриза» за межами с. Глибівка.

108. Про затвердження гр. Рожко Людмилі Михайлівні  технічної документації   із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2500 га, для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Горохолин Ліс вул.Чорновола, 788а.

109. Про надання гр. Рожко Людмилі Михайлівні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,63 га, для ведення особистого селянського господарства, в с. Горохолин Ліс вул. Чорновола.

110. Про затвердження гр. Абраменку Ярославу Ярославовичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства площею 1,1734 га, яка розташована в с. Жураки, урочище «Кошірки».

111. Про затвердження гр. Лизеню Павлу Миколайовичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0979 га в смт. Богородчани урочище «За ЦРЛ» цільове призначення якої змінюється із земель для ведення особистого селянського господарства на землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

112. Про надання гр. Чуфусу Михайлу Васильовичу дозволу на розроблення  детального плану території щодо зміни цільового призначення з земель для ведення особистого селянського господарства в землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території населеного пункту с. Ластівці вул. Кобилянської площею 0,1551 га.

113. Про затвердження Порядку оренди комунального майно Богородчанської селищної ради.

114. Про затвердження Методики розрахунку та порядок використання плати за оренду комунального майна Богородчанської селищної ради.

115. Про затвердження Типового договору оренди комунального майна Богородчанської селищної ради.

116. Про внесення змін до селищного бюджету на 2021 рік.

117.Про використання коштів резервного фонду селищного бюджету за І квартал 2021 року.

118. Про внесення змін до рішення селищної ради від 09.02.2021 року № 336-5/2021 «Про спрямування залишків коштів Богородчанського районного бюджету».

119. Про внесення змін до рішення селищної ради від 28.01.2021 року № 168-4/2021 «Про розподіл залишків коштів селищного бюджету на початок року».

120. Про затвердження програми «Бюджет участі» Богородчанської територіальної громади на 2021-2023 роки.

121. Інші питання.

Інші новини

DSC 00033

ШАНОВНІ БОГОРОДЧАНЦІ ТА ГОСТІ НАШОГО МІСТА! 

 

У 2016 році ми відзначили 575 років від першої письмової згадки про Богородчани. Наше містечко має давню історію, багату культуру та видатних земляків. Незважаючи на такий поважний вік,- це молоде та енергійне селище, яке потребує багато змін, і ми готові докласти усіх зусиль для покращення благоустрою, створення нових робочих місць, залучення інвестицій, сприяння малому бізнесу, для розвитку спорту та організації дозвілля дітей і молоді. Від нашої спільної праці та культури співжиття залежить, щоб Богородчани стали містом, безпечним і комфортним для мешканців та приязним для гостей.

У сучасному світі однією з умов успішного розвитку є ефективна комунікація. Тому радий вітати усіх на нашій сторінці. Сподіваюся, що вона стане додатковою можливістю для спілкування та отримання необхідної інформації.

З повагою,
Ростислав Заремба, Богородчанський селищний голова

Оголошення

* 15.04.2021 року о 10:00 год. відбудеться пленарне засідання сесії Богородчанської селищної ради. 

 

Привітання

Інвестиційна картка

Соціальні мережі

Посилання на веб-сайти органів влади

Фотозвіти

» дивитися всі фотозвіти

Відео

» дивитися всі відео