26.02.2021, 0

Проведенено протиепідемічні заходи щодо запобігання поширенню COVID-19

16.02.2021 року на виконання вимог постанови КМУ від 09.12.2020 року №1236  «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби  COVID  спричиненої короновірусом SARS-CoV-2» та рішенням Богородчанської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 12.02.2021 року, проводились заходи щодо дотримання карантинних  обмежень суб’єктами підприємницької діяльності.

Робочою групою у складі Богородчанського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в області,  відділу поліції та селищної ради, виявлено три факти порушень карантинних обмежень. Зокрема,  2 факти зафіксовано у закладах торгівлі продовольчими товарами та один факт – перевізником пасажирів.  За даними фактами складено відповідні адміністративні матеріали та проводиться перевірка. 
Вказані протиепідемічні заходи  будуть продовжуватись і надалі.  
 

Інші новини

DSC 00033

ШАНОВНІ БОГОРОДЧАНЦІ ТА ГОСТІ НАШОГО МІСТА! 

 

У 2016 році ми відзначили 575 років від першої письмової згадки про Богородчани. Наше містечко має давню історію, багату культуру та видатних земляків. Незважаючи на такий поважний вік,- це молоде та енергійне селище, яке потребує багато змін, і ми готові докласти усіх зусиль для покращення благоустрою, створення нових робочих місць, залучення інвестицій, сприяння малому бізнесу, для розвитку спорту та організації дозвілля дітей і молоді. Від нашої спільної праці та культури співжиття залежить, щоб Богородчани стали містом, безпечним і комфортним для мешканців та приязним для гостей.

У сучасному світі однією з умов успішного розвитку є ефективна комунікація. Тому радий вітати усіх на нашій сторінці. Сподіваюся, що вона стане додатковою можливістю для спілкування та отримання необхідної інформації.

З повагою,
Ростислав Заремба, Богородчанський селищний голова

Оголошення

* 25.01.2021 року о 11:00 год. відбудеться засідання виконавчого комітету Богородчанської селищної ради. 

* 28.01.2021 року о 10:00 год. відбудеться пленарне засідання сесії Богородчанської селищної ради. 

 

Привітання

Інвестиційна картка

Соціальні мережі

Посилання на веб-сайти органів влади

Фотозвіти

» дивитися всі фотозвіти

Відео

» дивитися всі відео