11.05.2021, 0

Відбулася сесія селищної ради

09 лютого 2021 року під головуванням cелищного голови Ростислава Заремби відбулася п’ята (позачергова) сесія Богородчанської селищної ради. У ході засідання було розглянуто 32 питання порядку денного, які попередньо були детально опрацьовані на постійних комісіях селищної ради.

 

Одним із перших розглянули питання внесення змін до селищного бюджету, також спрямували залишок коштів освітньої субвенції з державного бюджету на виплату заробітної плати педагогічним працівникам.
Депутати прийняли рішення про звернення до Премєр-міністра України щодо недопущення зменшення частки акцизу, що зараховується до місцевих бюджетів.
Утворено управління «Центр надання адміністративних послуг» Богородчанської селищної ради.
Селищні обранці також підтримали рішення про створення земельної аукціонної комісії.
У ході сесії прийнято ряд рішень, які стосуються надання дозволу на розроблення експертно-грошової оцінки на земельні ділянки, надання дозволів на складання та затвердження технічної документації із землеустрою, проектів землеустрою та інші.

Інші новини

DSC 00033

ШАНОВНІ БОГОРОДЧАНЦІ ТА ГОСТІ НАШОГО МІСТА! 

 

У 2016 році ми відзначили 575 років від першої письмової згадки про Богородчани. Наше містечко має давню історію, багату культуру та видатних земляків. Незважаючи на такий поважний вік,- це молоде та енергійне селище, яке потребує багато змін, і ми готові докласти усіх зусиль для покращення благоустрою, створення нових робочих місць, залучення інвестицій, сприяння малому бізнесу, для розвитку спорту та організації дозвілля дітей і молоді. Від нашої спільної праці та культури співжиття залежить, щоб Богородчани стали містом, безпечним і комфортним для мешканців та приязним для гостей.

У сучасному світі однією з умов успішного розвитку є ефективна комунікація. Тому радий вітати усіх на нашій сторінці. Сподіваюся, що вона стане додатковою можливістю для спілкування та отримання необхідної інформації.

З повагою,
Ростислав Заремба, Богородчанський селищний голова

Оголошення

* 15.04.2021 року о 10:00 год. відбудеться пленарне засідання сесії Богородчанської селищної ради. 

 

Привітання

Інвестиційна картка

Соціальні мережі

Посилання на веб-сайти органів влади

Фотозвіти

» дивитися всі фотозвіти

Відео

» дивитися всі відео