26.02.2021, 0

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту рішення Богородчанської селищної ради «Про Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності д

 Проект рішення селищної ради розроблений  юридичним  відділом апарату  селищної ради відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування  в Україні», «Про оренду  державного та комунального майна», з метою створення ефективного механізму регулювання та забезпечення незалежної оцінки майна, який при цьому здійснюється з дотриманням конкурентного середовища та відповідатиме всім принципам державної регуляторної політики та вимогам чинного законодавства в цій галузі.

Згідно вимог Закону України «Про засади регуляторної політики у сфері господарської діяльності» зауваження і пропозиції щодо оприлюдненого проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу надаються фізичними та юридичними особами, їх об´єднаннями розробникові цього проекту.
Зауваження та пропозиції до проекту рішення селищної ради приймаються розробником протягом місця з дня оприлюднення.

Адреса розробника:
cмт. Богородчани, вул.Шевченка,66 тел.2-24-73 
е-mail:stasiv_volodymyr@ukr.net
 

Інші новини

DSC 00033

ШАНОВНІ БОГОРОДЧАНЦІ ТА ГОСТІ НАШОГО МІСТА! 

 

У 2016 році ми відзначили 575 років від першої письмової згадки про Богородчани. Наше містечко має давню історію, багату культуру та видатних земляків. Незважаючи на такий поважний вік,- це молоде та енергійне селище, яке потребує багато змін, і ми готові докласти усіх зусиль для покращення благоустрою, створення нових робочих місць, залучення інвестицій, сприяння малому бізнесу, для розвитку спорту та організації дозвілля дітей і молоді. Від нашої спільної праці та культури співжиття залежить, щоб Богородчани стали містом, безпечним і комфортним для мешканців та приязним для гостей.

У сучасному світі однією з умов успішного розвитку є ефективна комунікація. Тому радий вітати усіх на нашій сторінці. Сподіваюся, що вона стане додатковою можливістю для спілкування та отримання необхідної інформації.

З повагою,
Ростислав Заремба, Богородчанський селищний голова

Оголошення

* 25.01.2021 року о 11:00 год. відбудеться засідання виконавчого комітету Богородчанської селищної ради. 

* 28.01.2021 року о 10:00 год. відбудеться пленарне засідання сесії Богородчанської селищної ради. 

 

Привітання

Інвестиційна картка

Соціальні мережі

Посилання на веб-сайти органів влади

Фотозвіти

» дивитися всі фотозвіти

Відео

» дивитися всі відео