27.02.2021, 0

Відбувся семінар-навчання для діловодів старостинських округів

15 січня 2021 року відбувся семінар-навчання для діловодів старостинських округів, який провів селищний голова Ростислав Заремба.
Заступник керуючого справами-начальник загального відділу Надія Яцків ознайомила присутніх з організацією та порядком ведення діловодства у старостинських округах. Наголосила на основних вимогах щодо порядку складання окремих видів документів.

 

Заступник військового комісара – начальник відділення рекрутингу Богородчанського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Ігор Бурчак проінформував про порядок ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних у старостинських округах. 
Оксана Говдяк – заступник директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» роз’яснила порядок прийому документів на призначення всіх видів соціальної допомоги, пільг та житлових субсидій.

Інші новини

DSC 00033

ШАНОВНІ БОГОРОДЧАНЦІ ТА ГОСТІ НАШОГО МІСТА! 

 

У 2016 році ми відзначили 575 років від першої письмової згадки про Богородчани. Наше містечко має давню історію, багату культуру та видатних земляків. Незважаючи на такий поважний вік,- це молоде та енергійне селище, яке потребує багато змін, і ми готові докласти усіх зусиль для покращення благоустрою, створення нових робочих місць, залучення інвестицій, сприяння малому бізнесу, для розвитку спорту та організації дозвілля дітей і молоді. Від нашої спільної праці та культури співжиття залежить, щоб Богородчани стали містом, безпечним і комфортним для мешканців та приязним для гостей.

У сучасному світі однією з умов успішного розвитку є ефективна комунікація. Тому радий вітати усіх на нашій сторінці. Сподіваюся, що вона стане додатковою можливістю для спілкування та отримання необхідної інформації.

З повагою,
Ростислав Заремба, Богородчанський селищний голова

Оголошення

* 25.01.2021 року о 11:00 год. відбудеться засідання виконавчого комітету Богородчанської селищної ради. 

* 28.01.2021 року о 10:00 год. відбудеться пленарне засідання сесії Богородчанської селищної ради. 

 

Привітання

Інвестиційна картка

Соціальні мережі

Посилання на веб-сайти органів влади

Фотозвіти

» дивитися всі фотозвіти

Відео

» дивитися всі відео