19.06.2021, 0

Нарада з старостами Богородчанської громади

Під головування Богородчанського селищного голови  Ростислава Заремби відбулась нарада з старостами новоутворених старостинських округів.
На нараді були присутні секретар Богородчанської селищної ради Роман Мотуз та керуючий справами виконавчого комітету Ігор Семків.
 

На початку наради старостам було вручено печатки, кутові штампи, штампи про реєстрацію місця проживання та зняття з реєстрації місця проживання для повноцінної роботи на старостинських округах.
Запрошені на нараду Надія Яцків – заступник керуючого справами-начальник загального відділу апарату селищної ради, Ірина Гоголь – начальник Богородчанського районного відділу ДРАЦС Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ) та Оксана Говдяк – заступник директора – начальник відділу соціального захисту населення комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Богородчанської селищної ради» ознайомили старост з порядком ведення діловодства, видачі довідок, ведення погосподарського обліку, проведення державної реєстрації актів цивільного стану та здійснення військового обліку призовників і військовозобов’язаних.    
 

Інші новини

DSC 00033

ШАНОВНІ БОГОРОДЧАНЦІ ТА ГОСТІ НАШОГО МІСТА! 

 

У 2016 році ми відзначили 575 років від першої письмової згадки про Богородчани. Наше містечко має давню історію, багату культуру та видатних земляків. Незважаючи на такий поважний вік,- це молоде та енергійне селище, яке потребує багато змін, і ми готові докласти усіх зусиль для покращення благоустрою, створення нових робочих місць, залучення інвестицій, сприяння малому бізнесу, для розвитку спорту та організації дозвілля дітей і молоді. Від нашої спільної праці та культури співжиття залежить, щоб Богородчани стали містом, безпечним і комфортним для мешканців та приязним для гостей.

У сучасному світі однією з умов успішного розвитку є ефективна комунікація. Тому радий вітати усіх на нашій сторінці. Сподіваюся, що вона стане додатковою можливістю для спілкування та отримання необхідної інформації.

З повагою,
Ростислав Заремба, Богородчанський селищний голова

Оголошення

* 15 червня 2021 року об 11:00 відбудеться засідання виконавчого комітету селищної ради

 

Привітання

Інвестиційна картка

Соціальні мережі

Посилання на веб-сайти органів влади

Фотозвіти

» дивитися всі фотозвіти

Відео

» дивитися всі відео