19.01.2021, 0

Оголошення про конкурс

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення

вакантної посади головного спеціаліста відділу обліку і звітності апарату Богородчанської селищної ради апарату Богородчанської селищної  ради

 

     

Богородчанська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу обліку і звітності апарату Богородчанської селищної ради.

Вимоги до кандидатів: освіта економічного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, магістра, спеціаліста, без вимог до стажу роботи за фахом, досвід роботи з комп'ютерними програмами, вільне володіння державною мовою, знання чинного законодавства та специфіки функціональних обов’язків.

Необхідні документи для участі у конкурсі:

  • заява про участь у конкурсі;
  • особова картка (форма П-2 ДС);
  • автобіографія;
  • дві фотокартки розміром 4x6;
  • копія документа про освіту;
  • копія документа, який посвідчує особу;
  • копію військового квитка;
  • копія реєстраційної картки платника податків;
  • декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування , у порядку, визначеному ЗУ «Про запобігання корупції».

 

       Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантної посади звертатися до сектору управління персоналом апарату селищної ради за адресою: 77701, Івано-Франківська обл., с-ще Богородчани, вул. Шевченка, 66

Телефон для довідок: (0679489632).

Термін подання документів: 30 календарних днів від дня оголошення про проведення конкурсу.

 

Прийом заяв до 23 січня 2021 року.

Інші новини

DSC 00033

ШАНОВНІ БОГОРОДЧАНЦІ ТА ГОСТІ НАШОГО МІСТА! 

 

У 2016 році ми відзначили 575 років від першої письмової згадки про Богородчани. Наше містечко має давню історію, багату культуру та видатних земляків. Незважаючи на такий поважний вік,- це молоде та енергійне селище, яке потребує багато змін, і ми готові докласти усіх зусиль для покращення благоустрою, створення нових робочих місць, залучення інвестицій, сприяння малому бізнесу, для розвитку спорту та організації дозвілля дітей і молоді. Від нашої спільної праці та культури співжиття залежить, щоб Богородчани стали містом, безпечним і комфортним для мешканців та приязним для гостей.

У сучасному світі однією з умов успішного розвитку є ефективна комунікація. Тому радий вітати усіх на нашій сторінці. Сподіваюся, що вона стане додатковою можливістю для спілкування та отримання необхідної інформації.

З повагою,
Ростислав Заремба, Богородчанський селищний голова

Оголошення

* 21.12.2020 року о 15:00 год. відбудеться засідання виконавчого комітету Богородчанської селищної ради. 

* 24.12.2020 року о 13:00 год. відбудеться пленарне засідання сесії Богородчанської селищної ради. 

 

Привітання

Інвестиційна картка

Соціальні мережі

Посилання на веб-сайти органів влади

Фотозвіти

» дивитися всі фотозвіти

Відео

» дивитися всі відео