19.01.2021, 0

На чергову сесію Богородчанської селищної ради (третя сесія восьмого демократичного скликання)

ПРОЕКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО ДРУГОЇ СЕСІЇ БОГОРОДЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

 

24.12.2020 р. о 13:00 год

 

Он-лайн трансляція за посиланням: https://www.youtube.com/channel/UCS4alhkC50vI5ZbvFVeowCA/live

 

1. Про визнання повноважень депутата Богородчанської селищної ради.

2. Про визнання повноважень депутата Богородчанської селищної ради.

3. Про внесення змін до рішення Богородчанської селищної ради від 07.12.2020 року № 11-1/2020 «Про обрання голів, заступників голів постійних комісій Богородчанської селищної ради».

4.Про бюджет Богородчанської селищної територіальної громади на 2021 рік.

5. Про внесення змін до бюджетів селищної та сільських рад на 2020 рік.

6. Про затвердження старостинських округів.

         7. Про комплексну програму соціального захисту населення Богородчанської селищної ради на 2021-2025 роки.

         8. Про програму запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, оперативного реагування на них та забезпечення пожежної безпеки в Богородчанській громаді на 2021-2025 роки.

         9. Про програму профілактики злочинності, зміцнення правопорядку, захисту прав і свобод громадян на 2021-2025 роки.

        10. Про цільову програму підтримки індивідуального житлового будівництва «Власний дім» на 2021-2025 роки.

        11. Про цільову програму «Культура Богородчанщини» на 2021-2025 роки.

        12. Про перейменування  Богородчанського закладу дошкільної

освіти (ясел-садка) № 1 «Веселка» та затвердження нової редакції Статуту.

         13. Про перейменування  Богородчанського закладу дошкільної

освіти (ясел-садка) № 2 «Сонечко» та затвердження нової редакції Статуту.

         14. Про перейменування  Богородчанського закладу дошкільної

освіти (ясел-садка) № 3 «Дружба» та затвердження нової редакції Статуту.

         15. Про перейменування  Богородчанського закладу дошкільної

освіти (ясел-садка) комбінованого типу№ 4«Зірочка»та затвердження нової редакції Статуту.

         16. Про перейменування Горохолинського закладу дошкільної освіти (дитячий садок) «Журавлик» та затвердження нової редакції Статуту.

        17. Про перейменування Глибоківського закладу дошкільної освіти  «Калинка» та затвердження нової редакції Статуту.

         18. Про перейменування Підгірського закладу дошкільної освіти (ясла-садка)  «Теремок» та затвердження нової редакції Статуту.

         14. Про перейменування Іваниківського закладу дошкільної освіти (ясла-садка)  «Ромашка» та затвердження нової редакції Статуту.

         19. Про перейменування Саджавського закладу дошкільної освіти (ясла-садка) «Пролісок» та затвердження нової редакції Статуту.

        20. Про перейменування Жураківського закладу дошкільної освіти (дитячий садок) «Світлячок» та затвердження нової редакції Статуту.

         21. Про затвердження гр. Дем’янику Миколі Степановичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється із земель сільськогосподарського призначення (для ведення особистого селянського господарства) в землі житлової та громадської забудови (для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в урочищі «За ЦРЛ» в селищі Богородчани.

         22. Про затвердження проекту землеустрою гр. Гоголю Михайлу Івановичу щодо відведення земельної ділянки площею 0,0030 га на умовах безоплатної передачі у власність для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Шевченка (біля німецьких будинків) в селищі Богородчани та передачу земельної ділянки у власність

         23. Про затвердження проекту землеустрою гр. Савчину Василю Васильовичу щодо відведення земельної ділянки площею 0,0358 га на умовах безоплатної передачі у власність для індивідуального садівництва по вул. Надрічна в селищі Богородчани та передачу земельної ділянки у власність.

            24. Про затвердження проекту землеустрою гр. Лунів Надії Василівні щодо відведення земельної ділянки площею 0,0024 га на умовах безоплатної передачі у власність для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Шевченка (біля німецьких будинків) в селищі Богородчани та передачу земельної ділянки у власність.

          25. Про затвердження гр. Данів Антоніні Ярославівні технічної документації   із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) по вул. Лесі Українки, 4  в селищі Богородчани.

          26. Про затвердження проекту землеустрою гр. Якимчука Віталія Михайловича щодо відведення земельної ділянки площею 0,2940 га на умовах безоплатної передачі у власність для ведення особистого селянського господарства по вул. В. Чорновола в  с. Горохолина Ліс та передачу земельної ділянки у власність.

        27.Про затвердження проекту землеустрою гр. Луканюка Богдана Богдановича щодо відведення земельної ділянки площею 0,2500 га на умовах безоплатної передачі у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) по вул. В. Чорновола, 674 Б в  с. Горохолина Ліс та передачу земельної ділянки у власність.

       28. Про затвердження проекту землеустрою гр. Хмарній Марії Олексіївні щодо відведення земельної ділянки площею 0,1200 га на умовах безоплатної передачі у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в ур. «Біля Сокодавочного»  в  с. Горохолина  та передачу земельної ділянки у власність.

      29. Про затвердження проекту землеустрою гр. Чорногіль Марії Михайлівні щодо відведення земельної ділянки площею 0,5926 га на умовах безоплатної передачі у власність для ведення особистого селянського господарства по вул. Українська в  с. Горохолина  та передачу земельної ділянки у власність.

       30. Про затвердження гр. Бургату Мирославу Михайловичу технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Українська, 389 в с. Горохолина.

    31. Про затвердження проекту землеустрою гр. Гедзик Галині Петрівні щодо відведення земельної ділянки площею 0,0979 га на умовах безоплатної передачі у власність для ведення особистого селянського господарства по вул. Українська в  с. Горохолина та передачу земельної ділянки у власність.

    32. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Гедзик Ганні Дмитрівні в с. Горохолина.

    33. Про затвердження гр. Семкович Наталії Іванівні  технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Шевченка, 59 в с. Похівка.

   34. Про затвердження гр. Білусяк Дарії Миколаївні  технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Шевченка, 57 в с. Похівка.

    35. Про затвердження гр. Озарук Марії Михайлівні технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Стуса, 4 в с. Похівка.

    36. Про затвердження гр. Озарук Марії Михайлівні технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарствапо вул. Стуса в с. Похівка.

    37. Про затвердження гр. Дашку Ярославу Петровичу технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) по вул. Стуса, 3 в с. Похівка.

     38. Про затвердження гр. Павликівському Михайлу Васильовичу технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) по вул. Молодіжна, 5 в с. Похівка.

     39. Про затвердження проекту землеустрою гр. Доцяку Івану Михайловичу щодо відведення земельної ділянки площею 0,1045 га на умовах безоплатної передачі у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) по вул. Похівській  с. Іваниківка та передачу земельної ділянки у власність

   40. Про затвердження проекту землеустрою гр. Фуштей Олександрі Іванівні щодо відведення земельної ділянки площею 0,1144 га на умовах безоплатної передачі у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) по вул. Сонячна с. Іваниківка та передачу земельної ділянки у власність.

   41. Про затвердження проекту землеустрою гр. Павликівській Христині Володимирівні щодо відведення земельної ділянки площею 0,1174 га на умовах безоплатної передачі у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) по вул. Сонячна с. Іваниківка та передачу земельної ділянки у власність.

   42. Про затвердження проекту землеустрою гр. Яремак Галині Іванівні щодо відведення земельної ділянки площею 0,0986 га на умовах безоплатної передачі у власність для ведення особистого селянського господарства в ур. «За тракторною – 1» с. Іваниківка та передачу земельної ділянки у власність.

  43. Про затвердження гр. Козак Оксані Ярославівні технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) по вул. Франка в с. Іваниківка.

   44. Про затвердження гр. Козак Оксані Ярославівні технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарствав ур. «За конторою» в с. Іваниківка.

   45. Про затвердження гр. Чулковій Надії Степанівні технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Шевченка, 35 в с. Глибоке.

   46. Про затвердження проекту землеустрою гр. Бочкур Дарії Іванінвні щодо відведення земельної ділянки площею 0,2928 га на умовах безоплатної передачі у власність для ведення особистого селянського господарства в ур. «На горі» в  с. Глибівка та передачу земельної ділянки у власність.

      47. Про затвердження проекту землеустрою гр. Савчук Олександрі Іванівні щодо відведення земельної ділянки площею 0,6266 га на умовах безоплатної передачі у власність для ведення особистого селянського господарства в ур. «На горі» в  с. Глибівка та передачу земельної ділянки у власність.

    48. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Лукач Ганні Василівні в с. Ластівці.

    49. Про затвердження проекту землеустрою гр. Бурченко Христині Василівні щодо відведення земельної ділянки площею 0,1969 га на умовах безоплатної передачі у власність для ведення особистого селянського господарства в ур. «Заворів» в  с. Підгір’я та передачу земельної ділянки у власність.

    50. Про затвердження проекту землеустрою гр. Андріїву Богдану Дмитровичу щодо відведення земельної ділянки площею 0,2097 га на умовах безоплатної передачі у власність для ведення особистого селянського господарства в ур. «Біля Дубини» в  с. Підгір’я та передачу земельної ділянки у власність.

    51. Про затвердження проекту землеустрою гр. Пилипонюку Дмитру Богдановичу щодо відведення земельної ділянки площею 0,0696га на умовах безоплатної передачі у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) по вул Кленова ділянка №22 в  с. Підгір’я та передачу земельної ділянки у власність.

     52. Про затвердження проекту землеустрою гр. Стасюка Віктора Богдановича щодо відведення земельної ділянки площею 0,1000 га на умовах безоплатної передачі у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) по вул Вільна (ділянка №22) в с. Підгір’я та передачу земельної ділянки у власність.

     53. Про затвердження проекту землеустрою гр. Басарабу Тарасу Івановичу щодо відведення земельної ділянки площею 0,2091 га на умовах безоплатної передачі у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в ур. «Луги»в  с. Підгір’я та передачу земельної ділянки у власність.

    54. Про затвердження проекту землеустрою гр. Татарській Яні Ярославівні щодо відведення земельної ділянки площею 0,1498 га на умовах безоплатної передачі у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в ур. «Луги» в  с. Підгір’я та передачу земельної ділянки у власність.

     55. Про затвердження проекту землеустрою гр. Жураківському Антону Васильовичу щодо відведення земельної ділянки площею 0,1000 га на умовах безоплатної передачі у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) по вул. Вільна (ділянка№17) в  с. Підгір’я та передачу земельної ділянки у власність.

        56. Про затвердження проекту землеустрою гр. Рожку Дмитру Ярославовичу щодо відведення земельної ділянки площею 0,2000 га на умовах безоплатної передачі у власність для ведення особистого селянського господарства в ур. «Біля поста ДАЇ» в  с. Підгір’я та передачу земельної ділянки у власність.

       57. Про затвердження проекту землеустрою гр. Парфану Павлу Володимировичу щодо відведення земельної ділянки площею 0,3000 га на умовах безоплатної передачі у власність для ведення особистого селянського господарства в ур. «Біля поста ДАЇ» в  с. Підгір’я та передачу земельної ділянки у власність.

    58. Про затвердження проекту землеустрою гр. Басарабу Василю Михайловичу щодо відведення земельної ділянки площею 0,2000 га на умовах безоплатної передачі у власність для ведення особистого селянського господарства в ур. «Біля поста ДАЇ» в  с. Підгір’я та передачу земельної ділянки у власність.

   59. Про затвердження проекту землеустрою гр. Міщуку Василю Михайловичу щодо відведення земельної ділянки площею 0,1050 га на умовах безоплатної передачі у власність для ведення особистого селянського господарства в ур. «Луги» в  с. Підгір’я та передачу земельної ділянки у власність.

   60. Про затвердження проекту землеустрою гр. Новицькому Зіновію Івановичу щодо відведення земельної ділянки площею 0,0696 га на умовах безоплатної передачі у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) по вул. Каштанова  (ділянка№18) в  с. Підгір’я та передачу земельної ділянки у власність.

   61. Про затвердження проекту землеустрою гр. Михайлюк Наталії Михайлівні щодо відведення земельної ділянки площею 0,0696 га на умовах безоплатної передачі у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) по вул. Каштанова  (ділянка№14) в  с. Підгір’я та передачу земельної ділянки у власність.

    62. Про затвердження проекту землеустрою гр. Созанському Юрію Олеговичу щодо відведення земельної ділянки площею 0,1000 га на умовах безоплатної передачі у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) по вул. Вільна  (ділянка№18) в  с. Підгір’я та передачу земельної ділянки у власність.

    63. Про затвердження проекту землеустрою гр. Івасишину Андрію Романовичу щодо відведення земельної ділянки площею 0,0696 га на умовах безоплатної передачі у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Каштанова /ділянка №7/ в с. Підгір’я та передачу земельної ділянки у власність.

    64. Про затвердження проекту землеустрою гр. Криховській Любові Михайлівні щодо відведення земельної ділянки площею 0,1998 га на умовах безоплатної передачі у власність для ведення особистого селянського господарства в ур. «За паливним складом» в с. Підгір’я та передачу земельної ділянки у власність.

    65. Про затвердження проекту землеустрою гр. Криховській Уляні Михайлівні щодо відведення земельної ділянки площею 0,0696 га на умовах безоплатної передачі у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Кленова /ділянка №4/ в с. Підгір’я та передачу земельної ділянки у власність.

    66. Про затвердження проекту землеустрою гр. Криховському Василю Михайловичу щодо відведення земельної ділянки площею 0,0696 га на умовах безоплатної передачі у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Кленова /ділянка №6/ в с. Підгір’я та передачу земельної ділянки у власність.

    67. Про затвердження проекту землеустрою гр. Кузику Андрію Ігоровичу щодо відведення земельної ділянки площею 0,0943 га на умовах безоплатної передачі у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Березова /ділянка №1/ в с. Підгір’я та передачу земельної ділянки у власність.

    68. Про затвердження проекту землеустрою гр. Курилюку Андрію Романовичу щодо відведення земельної ділянки площею 0,0698 га на умовах безоплатної передачі у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Вільхова /ділянка №18/ в с. Підгір’я та передачу земельної ділянки у власність.

    69. Про затвердження проекту землеустрою гр. Курилюку Василю Володимировичу щодо відведення земельної ділянки площею 0,0699 га на умовах безоплатної передачі у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Вільхова /ділянка №8/ в с. Підгір’я та передачу земельної ділянки у власність.

   70. Про затвердження проекту землеустрою гр. Мазуру Ігорю Івановичу щодо відведення земельної ділянки площею 0,0697 га на умовах безоплатної передачі у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Каштанова /ділянка №24/ в с. Підгір’я та передачу земельної ділянки у власність.

   71. Про затвердження проекту землеустрою гр. Олексину Андрію Михайловичу щодо відведення земельної ділянки площею 0,0947 га на умовах безоплатної передачі у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в ур. «За УЕГГ» в с. Підгір’я та передачу земельної ділянки у власність.

   72. Про затвердження проекту землеустрою гр. Олексину Дмитру Михайловичу щодо відведення земельної ділянки площею 0,0699 га на умовах безоплатної передачі у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Вільхова /ділянка №2/ в с. Підгір’я та передачу земельної ділянки у власність.

   73. Про затвердження проекту землеустрою гр. Пищу Любомиру Ігоровичу щодо відведення земельної ділянки площею 0,0696 га на умовах безоплатної передачі у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Каштанова /ділянка №13/ в с. Підгір’я та передачу земельної ділянки у власність.

   74. Про затвердження проекту землеустрою гр. Рожко Дмитру Ярославовичу щодо відведення земельної ділянки площею 0,0696 га на умовах безоплатної передачі у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Кленова /ділянка №21/ в с. Підгір’я та передачу земельної ділянки у власність.

   75. Про затвердження проекту землеустрою гр. Слижук Мар’яні Михайлівні щодо відведення земельної ділянки площею 0,1499 га на умовах безоплатної передачі у власність для ведення особистого селянського господарства в ур. «За паливним складом» в с. Підгір’я та передачу земельної ділянки у власність.

   76. Про затвердження проекту землеустрою гр. Спузяк Уляні Дмитрівні щодо відведення земельної ділянки площею 0,0696 га на умовах безоплатної передачі у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Вільхова /ділянка №3/ в с. Підгір’я та передачу земельної ділянки у власність.

   77. Про затвердження проекту землеустрою гр. Сташко Наталії Василівні щодо відведення земельної ділянки площею 0,0696 га на умовах безоплатної передачі у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Вільхова /ділянка №17/ в с. Підгір’я та передачу земельної ділянки у власність.

   78. Про затвердження проекту землеустрою гр. Феняк Мар’яні Василівні щодо відведення земельної ділянки площею 0,1247 га на умовах безоплатної передачі у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в ур. «За паливним складом» в с. Підгір’я та передачу земельної ділянки у власність.

   79. Про затвердження проекту землеустрою гр. Халак Олександрі Миколаївні щодо відведення земельної ділянки площею 0,0696 га на умовах безоплатної передачі у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Вільхова /ділянка №9/ в с. Підгір’я та передачу земельної ділянки у власність.

   80. Про затвердження проекту землеустрою учаснику бойових дій гр. Дуда Володимиру Геннадійовичу щодо відведення земельної ділянки площею 0,0682 га на умовах безоплатної передачі у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Березова /ділянка №17/ в с. Підгір’я та передачу земельної ділянки у власність.

   81. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Баргана Ярослава Михайловича в с. Підгір’я.

     82. Про затвердження гр. Дем’янику Миколі Степановичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється із земель сільськогосподарського призначення (для ведення особистого селянського господарства) в землі житлової та громадської забудови (для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)в урочищі «За ЦРЛ» в селищі Богородчани.

   83. Про затвердження проекту землеустрою гр. Пищу Юрію Миколайовичу щодо відведення земельної ділянки площею 0,0696 га на умовах безоплатної передачі у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Вільхова /ділянка №15/ в с. Підгір’я та передачу земельної ділянки у власність.

   84. Про затвердження гр. Зорій Наталії Володимирівні технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) по вул. Шкільна в с. Іваниківка.

   85.Про затвердження проекту землеустрою гр. Дереньку Віталію Івановичу щодо відведення земельної ділянки площею 0,6953 га на умовах безоплатної передачі у власність для ведення особистого селянського господарства в ур. «Біля Деренька» с. Глибівка та передачу земельної ділянки у власність.

   86. Про затвердження проекту землеустрою гр. Петришак Галині Ярославівні щодо відведення земельної ділянки площею 0,0770 га на умовах безоплатної передачі у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) по вул. Марійки Підгірянки в  с. Іваниківка та передачу земельної ділянки у власність.

   87. Про затвердження гр. Шемраю Василю Ярославовичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється із земель сільськогосподарського призначення (для ведення особистого селянського господарства) в землі житлової та громадської забудови (для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)по вул. Тиха в селищі Богородчани.

   88. Про затвердження проекту землеустрою гр. Лавруку Віктору Івановичу щодо відведення земельної ділянки площею 0,0226 га на умовах передачі в оренду для іншого сільськогосподарського призначення (для обслуговування виробничих приміщень) по вул. Корчменна, 44  в с. Іваниківка.

   89. Про затвердження гр. Петрицькому Миколі Михайловичу технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства по вул. Грушевського в с. Жураки.

   90. Про надання дозволу ТзОВ «Франкоміськбуд»  на розроблення детального плану території на земельну ділянку площею  5,4202 га яка розташована по вул. Меморіальна в с. Іваниківка.

    91. Про укладення договору оренди з ТзОВ «Санаторій відпочинку і туризму Бистриця» на земельну ділянку площею 0,1429 га для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови, для обслуговування котельні з подальшою реконструкцією під оздоровчий спортивний комплекс з басейном по вул. Тиха, 2/1 в селищі Богородчани.

    92. Про депутатський запит Іванни Бабецької.

   93. Про депутатський запит Іванни Бабецької.

   94. Про депутатський запит Іванни Бабецької.

   95. Різне.

 

 

Інші новини

DSC 00033

ШАНОВНІ БОГОРОДЧАНЦІ ТА ГОСТІ НАШОГО МІСТА! 

 

У 2016 році ми відзначили 575 років від першої письмової згадки про Богородчани. Наше містечко має давню історію, багату культуру та видатних земляків. Незважаючи на такий поважний вік,- це молоде та енергійне селище, яке потребує багато змін, і ми готові докласти усіх зусиль для покращення благоустрою, створення нових робочих місць, залучення інвестицій, сприяння малому бізнесу, для розвитку спорту та організації дозвілля дітей і молоді. Від нашої спільної праці та культури співжиття залежить, щоб Богородчани стали містом, безпечним і комфортним для мешканців та приязним для гостей.

У сучасному світі однією з умов успішного розвитку є ефективна комунікація. Тому радий вітати усіх на нашій сторінці. Сподіваюся, що вона стане додатковою можливістю для спілкування та отримання необхідної інформації.

З повагою,
Ростислав Заремба, Богородчанський селищний голова

Оголошення

* 21.12.2020 року о 15:00 год. відбудеться засідання виконавчого комітету Богородчанської селищної ради. 

* 24.12.2020 року о 13:00 год. відбудеться пленарне засідання сесії Богородчанської селищної ради. 

 

Привітання

Інвестиційна картка

Соціальні мережі

Посилання на веб-сайти органів влади

Фотозвіти

» дивитися всі фотозвіти

Відео

» дивитися всі відео