11.05.2021, 0

Проведення громадських слухань

Богородчанська селищна рада Богородчанського району Івано-Франківської області повідомляє про проведення громадських слухань з обговорення проекту змін до генерального плану селища Богородчани Івано-Франківської області

 

Богородчанська селищна рада на виконання прийнятого рішення 26-ої сесії VII-скликання від 04 жовтня 2019 року № 1017 «Про внесення змін до Генплану селища Богородчани», відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. N 555, оголосила про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо містобудівної документації Проекту змін до Генерального плану селища Богородчани». Відповідне оголошення опубліковано на офіційному веб-сайті Богородчанської селищної ради https://bogo-rada.gov.ua та на дошці оголошень Богородчанської райдержадміністрації від 04.05.2020 року.

1. Метою внесення змін до Генерального плану є визначення основних принципів і напрямків планувальної організації та функціонального призначення території; організація вулично-дорожньої та транспортної мережі, інженерного обладнання, інженерної підготовки і благоустрою; організація цивільного захисту території та населення від небезпечних природних та техногенних процесів; визначення основних принципів охорони навколишнього природного середовища, охорони та збереження культурної спадщини; визначення послідовності реалізації рішень, у тому числі етапність освоєння території, визначення містобудівних умов і обмежень, уточнення функціонального використання окремих територій з врахуванням намірів землевласників та даних державного земельного кадастру.

Склад містобудівної документації: графічні та текстові матеріали (пояснювальна записка, додатки, графічні матеріали).

Зміст містобудівної документації включає в пояснювальній записці:

1) Вступ; 2) аналітична частина; 3) обґрунтування та пропозиції; 5) стратегічна екологічна оцінка; 4) основні показники генерального плану;

Замовник проектної документації – Богородчанська селищна рада.

Проект змін до Генерального плану розроблено Державним підприємством Івано-Франківською філією ДП "Український державний науково-дослідний інститут проектування міст "ДІПРОМІСТО" імені Ю.М.Білоконя» на підставі рішення 26-ої сесії Богородчанської селищної ради VII-скликання від 04 жовтня 2019 року № 1017 «Про внесення змін до Генплану селища Богородчани»; завдання на проектування та договору на виконання робіт.

З матеріалами проекту містобудівної документації можна ознайомитися в приміщенні Богородчанської селищної ради за адресою: 77701 Україна, Івано-Франківська обл., Богородчанський р-н., селище Богородчани, вулиця Шевченка, 66, з понеділка по п’ятницю з 08:00-17:00 год. (приймальня) та на офіційному сайті Богородчанської селищної ради за електронним посиланням: https://bogo-rada.gov.ua

Пропозицій та зауважень в письмовому вигляді на адресу Богородчанської селищної ради: 77701 Україна, Івано-Франківська обл., Богородчанський р-н., селище Богородчани, вулиця Шевченка, 66, та на електронну адресу: bogoselrada@gmail.com з 04.05.2020 року до 04.06.2020 року не надходило.

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій громадськості – спеціаліст-землевпорядник – Дутковський Василь Володимирович.

Богородчанська селищна рада повідомляє, що проведення громадських слухань з обговорення проекту змін до генерального плану селища Богородчани Івано-Франківської області відбудеться 02.08.2020 року, о 12:00 год., у залі засідань Богородчанської районної ради, за адресою: селище Богородчани, вул.. Шевченка, 66. Через запроваджені Урядом карантинні заходи просимо – перебувати у приміщенні виключно в засобах індивідуального захисту (масках); – при вході до приміщення користуватись антисептиками; – у приміщенні дотримуватись дистанції не менше 1,5 м.

 

                                                                    Богородчанська селищна рада

Інші новини

DSC 00033

ШАНОВНІ БОГОРОДЧАНЦІ ТА ГОСТІ НАШОГО МІСТА! 

 

У 2016 році ми відзначили 575 років від першої письмової згадки про Богородчани. Наше містечко має давню історію, багату культуру та видатних земляків. Незважаючи на такий поважний вік,- це молоде та енергійне селище, яке потребує багато змін, і ми готові докласти усіх зусиль для покращення благоустрою, створення нових робочих місць, залучення інвестицій, сприяння малому бізнесу, для розвитку спорту та організації дозвілля дітей і молоді. Від нашої спільної праці та культури співжиття залежить, щоб Богородчани стали містом, безпечним і комфортним для мешканців та приязним для гостей.

У сучасному світі однією з умов успішного розвитку є ефективна комунікація. Тому радий вітати усіх на нашій сторінці. Сподіваюся, що вона стане додатковою можливістю для спілкування та отримання необхідної інформації.

З повагою,
Ростислав Заремба, Богородчанський селищний голова

Оголошення

* 15.04.2021 року о 10:00 год. відбудеться пленарне засідання сесії Богородчанської селищної ради. 

 

Привітання

Інвестиційна картка

Соціальні мережі

Посилання на веб-сайти органів влади

Фотозвіти

» дивитися всі фотозвіти

Відео

» дивитися всі відео