03.07.2020, 0

На чергову сесію селищної ради

ПОРЯДОК ДЕННИЙ СЕСІЇ 20.12.2019 року

 1. Про бюджет селищної ради на 2020 рік.
 2. Про затвердження протоколів бюджетної комісії.
 3. Про внесення змін до селищного бюджету на 2019 рік.
 4. Про надання матеріальної допомоги жителям селища.
 5. Про затвердження Положення про преміювання працівників селищної ради.
 6. Про умови оплати праці селищного голови та працівників селищної ради.
 7. Про затвердження гр. Тимчишину Василю Володимировичу звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,0200 га по вул. Шевченка. 91 А для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (для будівництва магазину з офісними приміщеннями).
 8. Про затвердження гр. Парфану Івану Івановичу звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 1.3180 га по вул. Шевченка, 101 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.
 9. Про затвердження гр. Міщенку Владиславу Анатолійовичу звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,3092 га по вул. Петраша, 48 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
 10. Про затвердження гр. Штерцелю Василю Васильовичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства по вул. Петраша (біля приміщення колишнього військово-спортивного ліцею-інтернату).
 11. Про затвердження гр. Гаврилюк Ірині Миколаївні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Грушевського.
 12. Про затвердження гр. Поворознику Богдану Михайловичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Шевченка (біля німецьких будинків).
 13. Про затвердження гр. Курпіті Любові Іванівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах безоплатної передачі у власність для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Шевченка.
 14. Про затвердження гр. Ломаці Іванні Іванівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах безоплатної передачі у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Молодіжна.
 15. Про затвердження гр. Чорнію Олегу Ярославовичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється із земель для ведення особистого селянського господарства на землі для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в урочищі «За ЦРЛ».
 16. Про затвердження гр. Шувару Володимиру Петровичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності цільове призначення якої змінюється із земель сільськогосподарського призначення (для ведення особистого селянського господарства) в землі житлової та громадської забудови (для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)).
 17. Про затвердження гр. Сабунчаку Петру Романовичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Шевченка (біля німецьких будинків).

 

 1. Про продовження гр. Гоголь Марії Володимирівні терміну дії договору оренди земельної ділянки площею 0,0156 га по вул. Б. Хмельницького, З А для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
 2. Про продовження гр. Говдяк Ярославі Миколаївні терміну дії договору оренди земельної ділянки площею 0,0030 га по вул. Шевченка, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, для тимчасового розміщення кіоску-павільйону «Квіти».
 3. Про внесення змін у рішення сесії від 04. 10. 2019 року № 1024 «Про надання гр. Масевичу Петру Петровичу дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0024 га по вул. Шевченка (біля німецьких будинків), для будівництва індивідуальних гаражів».
 4. Про надання гр. Гунчаку Олександру Дмитровичу дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Тиха (біля будинку № 9).
 5. Про надання гр. Дидич Галині Василівні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Шевченка, 24.
 6. Про надання гр. Лешко Ользі Володимирівні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Тиха (біля будинку № 4).
 7. Про надання гр. Николину Володимиру Степановичу дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Шевченка, 20.
 8. Про розгляд заяви гр. Пучко Людмили Василівни.
 9. Про надання селищному голові права підпису на землевпорядній документації замість відсутнього суміжника І. Дмитріва.
 10. Різне.

 

DSC 00033

ШАНОВНІ БОГОРОДЧАНЦІ ТА ГОСТІ НАШОГО МІСТА! 

 

У 2016 році ми відзначили 575 років від першої письмової згадки про Богородчани. Наше містечко має давню історію, багату культуру та видатних земляків. Незважаючи на такий поважний вік,- це молоде та енергійне селище, яке потребує багато змін, і ми готові докласти усіх зусиль для покращення благоустрою, створення нових робочих місць, залучення інвестицій, сприяння малому бізнесу, для розвитку спорту та організації дозвілля дітей і молоді. Від нашої спільної праці та культури співжиття залежить, щоб Богородчани стали містом, безпечним і комфортним для мешканців та приязним для гостей.

У сучасному світі однією з умов успішного розвитку є ефективна комунікація. Тому радий вітати усіх на нашій сторінці. Сподіваюся, що вона стане додатковою можливістю для спілкування та отримання необхідної інформації.

З повагою,
Ростислав Заремба, Богородчанський селищний голова

Оголошення

 

* 07.07.2020 року о 13:00 год. відбудеться пленарне засідання сесії Богородчанської селищної ради. 

 

Привітання

Інвестиційна картка

Соціальні мережі

Посилання на веб-сайти органів влади

Фотозвіти

» дивитися всі фотозвіти

Відео

» дивитися всі відео