14.08.2020, 0

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, РІДНЕ МІСТО!

Наше свято приурочене до Різдва Пресвятої Богородиці. Тому у цей день просимо заступництва і опіки для нашого міста та усіх його мешканців- удома і в усіх куточках світу.
Хтось народився і виріс на його вулицях і у дворах, хтось приїхав і зріднився з ним назавжди , а комусь довелося поїхати звідси у невідому далечінь.
Та кожен несе у своєму серці крізь час і простір любов до рідного міста і горде ім‘я богородчанця.
Тому ми разом радіємо успіхам, разом переживаємо через проблеми і невдачі, і разом долаємо труднощі на шляху вперед.
Сьогодні ми складаємо подяку усім богородчанцям, завдяки яким ми живемо у мирі, розвиваємося і стаємо знані в Україні та далеко за її межами.
Наш уклін і вдячність учасникам бойових дій і волонтерам, правоохоронцям і рятівникам, вчителям і лікарям, підприємцям і службовцям, працівникам комунальних закладів і підприємств газотранспортного комплексу. Вітаємо дошкільнят, учнів та студентів, які творитимуть майбутнє міста і держави. Вітаємо найстарших поважних богородчанців, які є живою історією, нашою совістю та пам‘яттю.
Попереду багато викликів і змін, але вірю, що з року в рік наші Богородчани ставатимуть кращим, безпечнішим і комфортнішим містом для його мешканців та гостей.

Зі святом, Богородчани та богородчанці!

З повагою

Ростислав Заремба
Богородчанський селищний голова

Інші новини

DSC 00033

ШАНОВНІ БОГОРОДЧАНЦІ ТА ГОСТІ НАШОГО МІСТА! 

 

У 2016 році ми відзначили 575 років від першої письмової згадки про Богородчани. Наше містечко має давню історію, багату культуру та видатних земляків. Незважаючи на такий поважний вік,- це молоде та енергійне селище, яке потребує багато змін, і ми готові докласти усіх зусиль для покращення благоустрою, створення нових робочих місць, залучення інвестицій, сприяння малому бізнесу, для розвитку спорту та організації дозвілля дітей і молоді. Від нашої спільної праці та культури співжиття залежить, щоб Богородчани стали містом, безпечним і комфортним для мешканців та приязним для гостей.

У сучасному світі однією з умов успішного розвитку є ефективна комунікація. Тому радий вітати усіх на нашій сторінці. Сподіваюся, що вона стане додатковою можливістю для спілкування та отримання необхідної інформації.

З повагою,
Ростислав Заремба, Богородчанський селищний голова

Оголошення

 

* 07.07.2020 року о 13:00 год. відбудеться пленарне засідання сесії Богородчанської селищної ради. 

 

Привітання

Інвестиційна картка

Соціальні мережі

Посилання на веб-сайти органів влади

Фотозвіти

» дивитися всі фотозвіти

Відео

» дивитися всі відео