14.08.2020, 0

Біометричний паспорт для дитини

Біометричний паспорт для дітей: його особливості та порядок оформлення

Для мандрівок закордон потрібний біометричний паспорт і це головне правило як для дорослих так і  для дітей.

Оформити біометричний паспорт відтепер можна й для новонароджених. Звичайно, у новонародженого не братимуть відбитки пальців - для нього оформлять просто бланк паспорта, без чипа з біометричним даними. Цей документ буде дійсний 4 роки. Втім, при бажанні, батьки зможуть зробити новий паспорт дитині вже з його відбитками - але тільки коли він підросте до 12 років. А в 16 років дитині можна буде оформити закордонний паспорт як у дорослого, дійсний 10 років.

Документи, які потрібно подати:

  • Дві глянцеві фотографії дитини 3,5 на 4,5 см і одне фото 10 на 15 см - для сканування зображення.
  • Заява-анкета одного з батьків
  • Свідоцтво про народження
  • Копія паспорта другого з батьків.

Зверніть увагу на те, якщо дитина проживає з одним із батьків то потрібно додати ще ряд документів, а саме згода другого з батьків на виготовлення закордонного паспорта, або відсутність другого з батьків. Для цього вам знадобиться довідка про реєстрацію проживання дитини разом з батьком, який подає на закордонний паспорт; свідоцтво про смерть другого з батьків або рішення суду про позбавлення його батьківських прав, визнання його безвісно зниклим / недієздатним, або виписка з Держреєстру актів цивільного стану в народженні з зазначеними відомостями про батька «зі слів матері».

Якщо дитині більше 12 років, то він повинен бути присутнім при оформленні та видачі закордонного паспорта - тоді його там же і сфотографують, тому в цьому випадку робити фото самостійно не знадобиться. Ідентифікаційний код знадобиться вам тільки якщо дитина вже доросла, йому виповнилося 14 років.

Отримати готовий паспорт може один з батьків (зі своїм паспортом та свідоцтвом про народження дитини) або інша особа за наявності нотаріально завіреної довіреності.

Заступник начальника відділу «Богородчанське бюро правової допомоги» Вікторія Бігун

Інші новини

DSC 00033

ШАНОВНІ БОГОРОДЧАНЦІ ТА ГОСТІ НАШОГО МІСТА! 

 

У 2016 році ми відзначили 575 років від першої письмової згадки про Богородчани. Наше містечко має давню історію, багату культуру та видатних земляків. Незважаючи на такий поважний вік,- це молоде та енергійне селище, яке потребує багато змін, і ми готові докласти усіх зусиль для покращення благоустрою, створення нових робочих місць, залучення інвестицій, сприяння малому бізнесу, для розвитку спорту та організації дозвілля дітей і молоді. Від нашої спільної праці та культури співжиття залежить, щоб Богородчани стали містом, безпечним і комфортним для мешканців та приязним для гостей.

У сучасному світі однією з умов успішного розвитку є ефективна комунікація. Тому радий вітати усіх на нашій сторінці. Сподіваюся, що вона стане додатковою можливістю для спілкування та отримання необхідної інформації.

З повагою,
Ростислав Заремба, Богородчанський селищний голова

Оголошення

 

* 07.07.2020 року о 13:00 год. відбудеться пленарне засідання сесії Богородчанської селищної ради. 

 

Привітання

Інвестиційна картка

Соціальні мережі

Посилання на веб-сайти органів влади

Фотозвіти

» дивитися всі фотозвіти

Відео

» дивитися всі відео