02.06.2020, 0

На чергову сесію селищної ради

ПОРЯДОК ДЕННИЙ СЕСІЇ

11.07.2019 року

 

1.  Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за перше півріччя 2019 року.

2. Про розподіл перевиконання селищного бюджету за перше півріччя 2019 року.

3. Про надання матеріальної допомоги жителям селища.

4. Про затвердження гр. Паранюку Ігорю Васильовичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах безоплатної передачі у власність для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Тиха.

5. Про затвердження гр. Загірняк Лілії Богданівні, Загірняк Діані Володимирівні, Канцірук Мар’яні Володимирівні  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється із земель сільськогосподарського призначення (для ведення особистого селянського господарства) в землі житлової та громадської забудови (для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. І. Петраша.

6. Про затвердження гр. Полєку Ярославу Михайловичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах безоплатної передачі у власність для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Шевченка.

7. Про затвердження гр. Ковальчуку Василю Людвіковичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Молодіжна.

8. Про затвердження гр. Гатич Тетяні Михайлівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах безоплатної передачі у власність для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Шевченка.

9. Про затвердження гр. Андріїв Тамарі Михайлівні технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. І. Петраша, 29.

10. Про внесення змін у рішення сесії від 16.05.2019 року № 934 «Про надання Миціву Ярославу Васильовичу дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Шевченка, 7 для будівництва індивідуальних гаражів».

11.  Про внесення змін у рішення сесії від 11.10.2018 року № 772 «Про надання Гуцуляку Миколі Дмитровичу дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Шевченка (біля будинку № 46)».

12. Про надання гр. Черняк Надії Дмитрівні дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства (масив ЦРЛ).

13. Про надання Хоробчуку Ярославу Антоновичу дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Б. Хмельницького, 6.

14. Про вилучення у гр. Шадрінцева Миколи Альбертовича земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в урочищі «За очисними спорудами».

15. Про розгляд заяви гр. Смигунова Дмитра Олександровича про надання земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

16. Про розірвання з ФОП Саїв Богданою договору оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови (для реконструкції приміщення Богородчанської рай друкарні під громадсько-житловий будинок) по вул. Шевченка, 63.

17. Про припинення договору оренди земельної ділянки площею 0,0080 га по вул. Шевченка, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, кадастровий номер 2620455100:01:001:0692, та включення даної земельної ділянки до переліку земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону.

18. Про включення земельної ділянки площею 0,0850 га по вул. Петраша для підготовки лотів з продажу права оренди на земельних торгах та надання дозволу на розроблення відповідної землевпорядної документації.

19. Про затвердження Богородчанській селищній раді проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі для продажу у власність на конкурентних засадах (земельних торгах) площею 0,0050 га по вул. Шевченка та надання дозволу на розроблення експертно-грошової оцінки даної земельної ділянки.

20. Про    затвердження Богородчанській селищній раді проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки по вул. Шевченка в селищі Богородчани площею 0,1203 га для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури для продажу у власність на конкурентних засадах (земельних торгах) та надання дозволу на розроблення експертно-грошової оцінки даної земельної ділянки.

21. Про надання гр. Лешко Миколі Михайловичу дозволу на викуп земельної ділянки площею 0,0049 га по вул. Шевченка, 63 Б/3.

22. Про надання Богородчанській селищній раді дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки під об’єктом комунального майна (стадіон ім. М. Поворозника) по вул. Шевченка, 61 Б.

23. Про затвердження Програми «Духовне життя».

24. Про затвердження Програми «Захист селища Богородчани та сільськогосподарських угідь від шкідливої дії вод».

25. Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів, що споруджуються за рахунок коштів бюджету селища.

26. Про надання відпустки селищному голові.

27. Про завершення приватизації.

DSC 00033

ШАНОВНІ БОГОРОДЧАНЦІ ТА ГОСТІ НАШОГО МІСТА! 

 

У 2016 році ми відзначили 575 років від першої письмової згадки про Богородчани. Наше містечко має давню історію, багату культуру та видатних земляків. Незважаючи на такий поважний вік,- це молоде та енергійне селище, яке потребує багато змін, і ми готові докласти усіх зусиль для покращення благоустрою, створення нових робочих місць, залучення інвестицій, сприяння малому бізнесу, для розвитку спорту та організації дозвілля дітей і молоді. Від нашої спільної праці та культури співжиття залежить, щоб Богородчани стали містом, безпечним і комфортним для мешканців та приязним для гостей.

У сучасному світі однією з умов успішного розвитку є ефективна комунікація. Тому радий вітати усіх на нашій сторінці. Сподіваюся, що вона стане додатковою можливістю для спілкування та отримання необхідної інформації.

З повагою,
Ростислав Заремба, Богородчанський селищний голова

Оголошення

 

* 26.05.2020 року о 13:00 год. відбудеться пленарне засідання позачергової сесії Богородчанської селищної ради. 

 

Привітання

Інвестиційна картка

Соціальні мережі

Посилання на веб-сайти органів влади

Фотозвіти

» дивитися всі фотозвіти

Відео

» дивитися всі відео