14.08.2020, 0

Про надання допомоги на здійснення заходів з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій

Про надання допомога на здійснення заходів з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій

 

В області діє обласна комплексна Програма соціального захисту населення Івано-Франківської області на 2017-2021 роки, затверджена рішенням обласної ради від 23.12.2016 № '402-12/2016 (зі змінами), (дані — Програма).

 

Рішенням обласної ради від 15.02.2019 № 1061-27/2019 внесено зміни до Програми, а саме Перелік заходів Програми доповнено розділом 12 «Допомога на здійснення заходів з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій особам, чиї житлові та/або господарські будівлі, пошкоджені (знищені) внаслідок надзвичайної ситуації (повені, зсуву, пожежі та ін.)».

 

Порядок використання коштів обласного бюджету для виплати допомоги на здійснення заходів з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій особам, чиї житлові та/або господарські будівлі пошкоджені (знищені) внаслідок надзвичайної ситуації (повені, зсуву, пожежі та ін.) затверджено розпорядженням обласної державної адміністрації від 24,04.2019 № 192 та зареєстровано в Головнішу територіальному управлінні юстиції в Івано-Франківській області 16 травня 2019 року за № 44/1591 (далі - Порядок).

 

Відповідно до пункту І розділу 31 Порядку виділення коштів з обласного бюджету для виплати допомоги на здійснення заходів з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій особам, чиї житлові та/або господарські будівлі пошкоджені (знищені) внаслідок надзвичайної ситуації (повені, зсуву, пожежі та Ін.), проводиться в сумі до 25,0 тис. гри., виходячи з конкретних обставин звернення.

 

Звернення (заяву) про виділення коштів обласного бюджету подають в довільній формі до обласної державної адміністрації, департаменту соціальної політики облдержадміністрації особи, зазначені у пункті і розділу II Порядку. До звернення (заяви) обов’язково надаються наступні документи: копія документа, що посвідчує особу;

 

копія довідки реєстраційного номера облікової картки платника податків з державної податкової інспекції за місцем реєстрації. Фізичні особи, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, подають копію паспорта з відповідною відміткою;

 

довідка про склад сім’ї;

 

копія документа, що підтверджує право власності на нерухоме майно (відомості з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, свідоцтво на право власності тощо);

 

акт про пожежу, зсув, повінь, інше стихійне лихо, складений територіальним підрозділом ДСНС України, із зазначенням розмірів завданих у зв'язку з виникненням надзвичайної ситуації прямих та не прямих збитків;

 

акт технічного стану пошкоджених (знищених) житлових та/або господарських будівель;

 

інформація про рахунок уповноваженого члена сім’ї в установі банку, на який будуть перераховуватись бюджетні кошти.

 

Інші новини

DSC 00033

ШАНОВНІ БОГОРОДЧАНЦІ ТА ГОСТІ НАШОГО МІСТА! 

 

У 2016 році ми відзначили 575 років від першої письмової згадки про Богородчани. Наше містечко має давню історію, багату культуру та видатних земляків. Незважаючи на такий поважний вік,- це молоде та енергійне селище, яке потребує багато змін, і ми готові докласти усіх зусиль для покращення благоустрою, створення нових робочих місць, залучення інвестицій, сприяння малому бізнесу, для розвитку спорту та організації дозвілля дітей і молоді. Від нашої спільної праці та культури співжиття залежить, щоб Богородчани стали містом, безпечним і комфортним для мешканців та приязним для гостей.

У сучасному світі однією з умов успішного розвитку є ефективна комунікація. Тому радий вітати усіх на нашій сторінці. Сподіваюся, що вона стане додатковою можливістю для спілкування та отримання необхідної інформації.

З повагою,
Ростислав Заремба, Богородчанський селищний голова

Оголошення

 

* 07.07.2020 року о 13:00 год. відбудеться пленарне засідання сесії Богородчанської селищної ради. 

 

Привітання

Інвестиційна картка

Соціальні мережі

Посилання на веб-сайти органів влади

Фотозвіти

» дивитися всі фотозвіти

Відео

» дивитися всі відео