11.05.2021, 0

Роботи з капітального ремонту та повної заміни систем водопостачання селища

Шановні богородчанці! Інформуємо, що селищною продовжуються роботи з капітального ремонту та повної заміни систем водопостачання селища. Завершено черговий етап і проведено комплексну заміну водопровідних труб у цілому мікрорайоні «словацьких» будинків Шевченка, 7 , корпуси 1-7. 
Це ще один крок для якісного та безперебійного постачання води для богородчанців. Прокладено взамін іржавих та пошкоджених труб більше 350 метрів нових поліетиленових з гарантією до 50 років. 
Дані роботи дозволять забезпечити нормальний робочий тиск води у системі, покращити якісні характеристики та уникнути втрат, які складали сотні метрів кубічних щодня.
Роботи було ускладнено тим, що сама мережа була прокладена на глибині більше 2,5 метрів під 2 пластами бетону.
Додатково повідомляємо, що селищною радою профінансовано придбання матеріалів , а всі роботи виконано Богородчанським ВУВКГ, що хоч і тривало довше, але дозволило зекономити для бюджету більше 1,3 млн. грн.
На черговій сесії буде прийнято рішення про виділення коштів для проведення робіт з благоустрою на території мікрорайону.

Інші новини

DSC 00033

ШАНОВНІ БОГОРОДЧАНЦІ ТА ГОСТІ НАШОГО МІСТА! 

 

У 2016 році ми відзначили 575 років від першої письмової згадки про Богородчани. Наше містечко має давню історію, багату культуру та видатних земляків. Незважаючи на такий поважний вік,- це молоде та енергійне селище, яке потребує багато змін, і ми готові докласти усіх зусиль для покращення благоустрою, створення нових робочих місць, залучення інвестицій, сприяння малому бізнесу, для розвитку спорту та організації дозвілля дітей і молоді. Від нашої спільної праці та культури співжиття залежить, щоб Богородчани стали містом, безпечним і комфортним для мешканців та приязним для гостей.

У сучасному світі однією з умов успішного розвитку є ефективна комунікація. Тому радий вітати усіх на нашій сторінці. Сподіваюся, що вона стане додатковою можливістю для спілкування та отримання необхідної інформації.

З повагою,
Ростислав Заремба, Богородчанський селищний голова

Оголошення

* 15.04.2021 року о 10:00 год. відбудеться пленарне засідання сесії Богородчанської селищної ради. 

 

Привітання

Інвестиційна картка

Соціальні мережі

Посилання на веб-сайти органів влади

Фотозвіти

» дивитися всі фотозвіти

Відео

» дивитися всі відео