02.06.2020, 0

Важлива інформація

Доброго дня, шановні богородчанці!


Надаємо важливу інформацію, яка стосується усіх богородчанців, незалежно від політичних уподобань чи конфесійної приналежності.
Протягом багатьох років ми всі були свідками, як руйнується фактично єдина пам’ятка культурної спадщини Богородчан –Домініканський костел. Більше того, цей об’єкт навіть не було занесено до Державного реєстру нерухомих пам’яток України, хоч він і перебував на обліку пам’яток архітектури національного значення під охоронним номером 234.
На жаль, через відсутність належного контролю з боку уповноважених органів і відповідного фінансування з державного та місцевих бюджетів, існує реальна загроза пошкодження та руйнування костелу. Крім цього, костел став ще й став осередком міжконфесійної боротьби, яку пробують використати політики різного гатунку у власних інтересах.
Тому на виконання рішення громадських слухань від 10 лютого 2019 року та рішення сесії від 21 лютого 2019 року №856 Домініканський костел селищною радою зареєстровано як спільну комунальну власність громади Богородчан. Незважаючи на погрози судами і всякою можливою відповідальністю, вважаю це єдиною можливістю врятувати пам’ятку, а найвищою владою є воля громади і відповідальність перед майбутніми поколіннями богородчанців.
Офіційного листа направлено до відділення Національної поліції щодо необхідності забезпечення охорони комунальної власності громади.
На черговій сесії буде розглянуто питання про виділення коштів на розробку проектно-кошторисної документації та проведення експертизи для робіт з реставрації костелу.
Саме таке рішення стало можливим тільки завдяки активній громадянській позиції тих богородчанців, які доклали максимум зусиль для цього, контролювали і підтримували на кожному етапі. Але це тільки початок, бо лише разом ми зможемо відстояти право громади на костел, зібрати кошти на його реставрацію та передати його на збереження нащадкам. 
Вірю, що наш костел стане символом не розбрату, а єдності, а також культурним і духовним центром усіх богородчанців!
З повагою
Ростислав Заремба
Богородчанський селищний голова

DSC 00033

ШАНОВНІ БОГОРОДЧАНЦІ ТА ГОСТІ НАШОГО МІСТА! 

 

У 2016 році ми відзначили 575 років від першої письмової згадки про Богородчани. Наше містечко має давню історію, багату культуру та видатних земляків. Незважаючи на такий поважний вік,- це молоде та енергійне селище, яке потребує багато змін, і ми готові докласти усіх зусиль для покращення благоустрою, створення нових робочих місць, залучення інвестицій, сприяння малому бізнесу, для розвитку спорту та організації дозвілля дітей і молоді. Від нашої спільної праці та культури співжиття залежить, щоб Богородчани стали містом, безпечним і комфортним для мешканців та приязним для гостей.

У сучасному світі однією з умов успішного розвитку є ефективна комунікація. Тому радий вітати усіх на нашій сторінці. Сподіваюся, що вона стане додатковою можливістю для спілкування та отримання необхідної інформації.

З повагою,
Ростислав Заремба, Богородчанський селищний голова

Оголошення

 

* 26.05.2020 року о 13:00 год. відбудеться пленарне засідання позачергової сесії Богородчанської селищної ради. 

 

Привітання

Інвестиційна картка

Соціальні мережі

Посилання на веб-сайти органів влади

Фотозвіти

» дивитися всі фотозвіти

Відео

» дивитися всі відео