09.07.2020, 0

Щодо знезараження води

Щодо очистки та знезараження

джерел водопостачання

 

В зв’язку з погіршенням погодніх умов (сильні дощі та зливи) існує можливість підтоплення житлових будинків,прибудинкових територій, шахтних колодязів, надвірних туалетів та погіршення епідемічної ситуації щодо поширення гострих кишкових інфекцій (дизентерії, вірусного гепатиту А), харчових отруєнь, лептоспірозу.

Тому особливо важливо на даний час забезпечити якісною питною водою об’єкти підвищеного епідризику: лікувально-профілактичні заклади, навчально-виховні та дошкільні заклади, об’єкти громадського харчування та торгівлі.

Богородчанська міжрайонна філія ДУ «Івано – Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України» (вул. І. Петраша, 8, смт. Богородчани,  Богородчанський р-н, Івано-Франківська обл., 77701, тел: 21-7-30, 21-7-41, 21-3-62; факс:  (03471) 21-7-30, 21-7-41; E-mail:  tisses@ukr.net) готова провести знезараження джерел водопостачання за заявками голів сільських, селищних  рад та голів ОТГ. Попереджуємо, що попередньо слід відкачати воду та провести чистку колодязів.

Після дезінфекції будуть відібрані проби води для дослідження на санітарно-хімічні та бактеріологічні показники.

Спеціалісти рекомендують:

  • для споживання використовувати тільки кип’ячену або бутильовану воду, в т.ч. для миття посуду;
  • неухильно дотримуватись правил особистої та громадської гігієни.

 

Інші новини

DSC 00033

ШАНОВНІ БОГОРОДЧАНЦІ ТА ГОСТІ НАШОГО МІСТА! 

 

У 2016 році ми відзначили 575 років від першої письмової згадки про Богородчани. Наше містечко має давню історію, багату культуру та видатних земляків. Незважаючи на такий поважний вік,- це молоде та енергійне селище, яке потребує багато змін, і ми готові докласти усіх зусиль для покращення благоустрою, створення нових робочих місць, залучення інвестицій, сприяння малому бізнесу, для розвитку спорту та організації дозвілля дітей і молоді. Від нашої спільної праці та культури співжиття залежить, щоб Богородчани стали містом, безпечним і комфортним для мешканців та приязним для гостей.

У сучасному світі однією з умов успішного розвитку є ефективна комунікація. Тому радий вітати усіх на нашій сторінці. Сподіваюся, що вона стане додатковою можливістю для спілкування та отримання необхідної інформації.

З повагою,
Ростислав Заремба, Богородчанський селищний голова

Оголошення

 

* 07.07.2020 року о 13:00 год. відбудеться пленарне засідання сесії Богородчанської селищної ради. 

 

Привітання

Інвестиційна картка

Соціальні мережі

Посилання на веб-сайти органів влади

Фотозвіти

» дивитися всі фотозвіти

Відео

» дивитися всі відео