02.06.2020, 0

На чергову сесію селищної ради

ПРОЕКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО СЕСІЇ

11.04.2019 року

 

1. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за перший квартал 2019 року. 

2. Про направлення перевиконання спеціального фонду селищного бюджету за перший квартал 2019 року.

3. Про надання матеріальної допомоги жителям селища.

4. Про припинення договору оренди земельної ділянки площею 2,6440 га для обслуговування виробничої бази будівельно-монтажного цеху Прикарпатського УБР по вул. Гірника, 113 та повернення її у комунальну власність селища.

5.  Про включення земельної ділянки по вул. Шевченка, 46 А площею 0,1019 га в перелік ділянок, що виносяться на продаж у 2019 році.

6. Про включення до переліку земельної ділянки несільськогосподарського призначення для підготовки лотів з продажу у власність на земельних торгах у формі аукціону та надання дозволу на виготовлення експертно-грошової оцінки на земельну ділянку по вул. Шевченка, площею 0,3996 га.

7. Про включення земельної ділянки по вул. Шевченка, 48 площею 0,0346 га в перелік ділянок, що виносяться на продаж у 2019 році.

8.  Про включення до переліку земельної ділянки несільськогосподарського призначення для підготовки лотів з продажу у власність на земельних торгах у формі аукціону та надання дозволу на виготовлення відповідної землевпорядної документації на земельну ділянку по вул. Шевченка, площею 0,2255 га.

9. Про затвердження гр. Дунець Оксані Богданівні  технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Шевченка.

10. Про затвердження гр. Нечай Мар’яні Ярославівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах безоплатної передачі у власність для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Шевченка.

11. Про затвердження гр. Вінтоняку Віталію Юрійовичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється із земель сільськогосподарського призначення (для ведення особистого селянського господарства) в землі житлової та громадської забудови (для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: урочище «За ЦРЛ».

12. Про затвердження гр. Кострибі Володимиру Миколайовичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах безоплатної передачі у власність для ведення особистого селянського господарства по вул. Тиха.

13. Про затвердження гр. Байдюку Володимиру Богдановичу  проекту землеустрою  щодо  відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Петраша (біля приміщення колишнього військово-спортивного ліцею-інтернату).

14. Про затвердження Богородчанській селищній раді технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель запасу комунальної власності по вул. Шевченка, 63 Б/1.

15. Про затвердження Богородчанській селищній раді технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель запасу комунальної власності по вул. Шевченка, 63 Б/2.

16. Про затвердження Богородчанській селищній раді технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель запасу комунальної власності по вул. Шевченка, 63 Б/3.

17. Про затвердження Богородчанській селищній раді технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель запасу комунальної власності по вул. Шевченка, 63 Б/4.

18. Про затвердження Богородчанській селищній раді технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель запасу комунальної власності по вул. Шевченка, 63 Б/5.

19. Про надання гр. Лисаку Олегу Веніаміновичу дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки кадастровий номер 2620455100:01:001:1422 площею 0,1742 га, яка належить на праві приватної власності, розташованої по вул. Грушевського, 12.

20. Про продовження гр. Тимчишину Василю Володимировичу терміну дії договору оренди земельної ділянки площею 0,02 га по вул. Шевченка, 91 А для будівництва магазину з офісними приміщеннями.

21. Про надання гр. Михайлюку Михайлу Дмитровичу дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Шевченка для будівництва індивідуальних гаражів.

22. Про надання гр. Роспопі Роману Федоровичу дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Шевченка для будівництва індивідуальних гаражів.

23. Про надання головному територіальному управлінню юстиції в Івано-Франківській області дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Шевченка, 69 для обслуговування приміщення громадського призначення.

24. Про надання головному територіальному управлінню юстиції в Івано-Франківській області дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Петраша, 6 А для обслуговування приміщення громадського призначення.

25. Про розгляд заяви гр. Іванів Оксани Петрівни про надання земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та індивідуального житлового будівництва.

26. Про надання гр. Ломаці Іванні Іванівні земельної ділянки для індивідуального житлового будівництва.

27. Про припинення Богородчанському районному центру зайнятості права постійного користування земельною ділянкою площею 0,3338 га по вул. Лятишевського, 27 та передачу її в постійне користування Івано-Франківському обласному центру зайнятості.

28. Про надання права підпису селищному голові замість суміжника Гунчака О.  на акті встановлення та погодження зовнішніх меж земельної ділянки по вул. Тиха.

29. Про затвердження умов продажу та інформаційного повідомлення про проведення електронного аукціону об’єкта малої приватизації за адресою: Івано-Франківська область, Богородчанський район, селище Богородчани, вулиця Шевченка, 63 Б/1.

30. Про затвердження умов продажу та інформаційного повідомлення про проведення електронного аукціону об’єкта малої приватизації за адресою: Івано-Франківська область, Богородчанський район, селище Богородчани, вулиця Шевченка, 63 Б/2.

31. Про затвердження умов продажу та інформаційного повідомлення про проведення електронного аукціону об’єкта малої приватизації за адресою: Івано-Франківська область, Богородчанський район, селище Богородчани, вулиця Шевченка, 63 Б/3.

32. Про затвердження умов продажу та інформаційного повідомлення про проведення електронного аукціону об’єкта малої приватизації за адресою: Івано-Франківська область, Богородчанський район, селище Богородчани, вулиця Шевченка, 63 Б/4.

33. Про затвердження умов продажу та інформаційного повідомлення про проведення електронного аукціону об’єкта малої приватизації за адресою: Івано-Франківська область, Богородчанський район, селище Богородчани, вулиця Шевченка, 63 Б/5.

34. Про прийняття в комунальну власність селища квартири № 21 по вул. Грушевського, 2 корпус 1.

35. Різне.

 

DSC 00033

ШАНОВНІ БОГОРОДЧАНЦІ ТА ГОСТІ НАШОГО МІСТА! 

 

У 2016 році ми відзначили 575 років від першої письмової згадки про Богородчани. Наше містечко має давню історію, багату культуру та видатних земляків. Незважаючи на такий поважний вік,- це молоде та енергійне селище, яке потребує багато змін, і ми готові докласти усіх зусиль для покращення благоустрою, створення нових робочих місць, залучення інвестицій, сприяння малому бізнесу, для розвитку спорту та організації дозвілля дітей і молоді. Від нашої спільної праці та культури співжиття залежить, щоб Богородчани стали містом, безпечним і комфортним для мешканців та приязним для гостей.

У сучасному світі однією з умов успішного розвитку є ефективна комунікація. Тому радий вітати усіх на нашій сторінці. Сподіваюся, що вона стане додатковою можливістю для спілкування та отримання необхідної інформації.

З повагою,
Ростислав Заремба, Богородчанський селищний голова

Оголошення

 

* 26.05.2020 року о 13:00 год. відбудеться пленарне засідання позачергової сесії Богородчанської селищної ради. 

 

Привітання

Інвестиційна картка

Соціальні мережі

Посилання на веб-сайти органів влади

Фотозвіти

» дивитися всі фотозвіти

Відео

» дивитися всі відео