02.06.2020, 0

10.02.2019 року збори громади Богородчан

Шановні богородчанці! 


У зв’язку з останніми подіями навколо Домініканського костелу, які отримали широкий суспільний резонанс, до селищної ради звернулася ініціативна група «Врятуймо костел» з пропозицією щодо організації зборів громади Богородчан , незалежно від конфесійної приналежності.
Відповідно до вимог статті 2 Положення про проведення загальних зборів громадян за місцем проживання , участь у таких зборах мають право громадяни, яким виповнилося 18 років та які постійно проживають на відповідній території. У відповідності до ст. 6 до компетенцї загальних зборів громадян відноситься прийняття рішень щодо передачі у комунальну власність громади об‘єктів державної та інших форм власності , які мають особливо важливе значення для соціально- культурних потреб територіальної громади.
Тому Богородчанська селищна рада підтримує дану ініціативу і оголошує про проведення загальних зборів громадян 10 лютого 2019 року у залі засідань районної ради о 15 годині та закликає громаду сказати своє вагоме слово щодо подальшого використання приміщень Домініканського костелу та палат духовенства. 


Ніхто, крім самих богородчанців, не має права приймати рішення про передачу права власності чи користування нашою святинею, яка є головною та практично єдиною історико- архітектурною пам‘яткою міста. 


Запрошуємо усіх на зустріч ! Не будьте байдужими- майбутнє вирішується зараз!
Прохання обов‘язково мати з собою паспорт для проведення реєстрацї учасників зборів.

DSC 00033

ШАНОВНІ БОГОРОДЧАНЦІ ТА ГОСТІ НАШОГО МІСТА! 

 

У 2016 році ми відзначили 575 років від першої письмової згадки про Богородчани. Наше містечко має давню історію, багату культуру та видатних земляків. Незважаючи на такий поважний вік,- це молоде та енергійне селище, яке потребує багато змін, і ми готові докласти усіх зусиль для покращення благоустрою, створення нових робочих місць, залучення інвестицій, сприяння малому бізнесу, для розвитку спорту та організації дозвілля дітей і молоді. Від нашої спільної праці та культури співжиття залежить, щоб Богородчани стали містом, безпечним і комфортним для мешканців та приязним для гостей.

У сучасному світі однією з умов успішного розвитку є ефективна комунікація. Тому радий вітати усіх на нашій сторінці. Сподіваюся, що вона стане додатковою можливістю для спілкування та отримання необхідної інформації.

З повагою,
Ростислав Заремба, Богородчанський селищний голова

Оголошення

 

* 26.05.2020 року о 13:00 год. відбудеться пленарне засідання позачергової сесії Богородчанської селищної ради. 

 

Привітання

Інвестиційна картка

Соціальні мережі

Посилання на веб-сайти органів влади

Фотозвіти

» дивитися всі фотозвіти

Відео

» дивитися всі відео