19.01.2021, 0

На чергову сесію селищної ради

ПОРЯДОК ДЕННИЙ СЕСІЇ

24.01.2019 року

 

1. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за 2018 рік.

2. Про затвердження плану роботи Богородчанської селищної ради на 2019 рік.

3. Про розподіл вільних залишків станом на 01. 01. 2019 року.

4. Про надання матеріальної допомоги жителям селища.

5. Про преміювання селищного голови та його заступника.

6. Про затвердження гр. Бойчук Світлані Василівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Тиха (біля будинку № 9).

7. Про затвердження гр. Бражиненко Оксані Михайлівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Тиха (біля будинку № 9).

8. Про затвердження гр. Воронюк Наталії Василівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Тиха (біля будинку № 9).

9. Про затвердження гр. Катрюк Ганні Михайлівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Тиха (біля будинку № 9).

10. Про затвердження гр. Свєтловському Василю Михайловичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах безоплатної передачі у власність для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Шевченка.

11. Про затвердження гр. Свєтловському Василю Михайловичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах   передачі в оренду для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Шевченка.

12. Про затвердження гр. Гоцанюку Руслану Григоровичу проекту землеустрою щодо відведення орендованої земельної ділянки цільове призначення якої змінюється із земель для будівництва та обслуговування будівель торгівлі у землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Петраша, 3.

13. Про розірвання з гр. Гоцанюком Русланом Григоровичем договору оренди земельної ділянки площею 0,0566 га по вул. Петраша, 3 та укладення нового.

14. Про продовження ТзОВ «Будсервіс» терміну дії договору оренди на земельну ділянку площею 0,3996 га по вул. Шевченка.

15. Про внесення змін у рішення сесії № 771 від 11.10.2018 року «Про надання гр. Білусяку Ярославу Михайловичу дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів».

16. Про надання гр. Гаврилюк Ірині Миколаївні дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Грушевського.

17. Про    затвердження  звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки в селищі Богородчани площею 0,0350 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі та продаж її на конкурентних засадах.

18. Про звіт начальника КП «Богородчанський ВЖРЕП» за 2018 рік.

19. Різне.

Інші новини

DSC 00033

ШАНОВНІ БОГОРОДЧАНЦІ ТА ГОСТІ НАШОГО МІСТА! 

 

У 2016 році ми відзначили 575 років від першої письмової згадки про Богородчани. Наше містечко має давню історію, багату культуру та видатних земляків. Незважаючи на такий поважний вік,- це молоде та енергійне селище, яке потребує багато змін, і ми готові докласти усіх зусиль для покращення благоустрою, створення нових робочих місць, залучення інвестицій, сприяння малому бізнесу, для розвитку спорту та організації дозвілля дітей і молоді. Від нашої спільної праці та культури співжиття залежить, щоб Богородчани стали містом, безпечним і комфортним для мешканців та приязним для гостей.

У сучасному світі однією з умов успішного розвитку є ефективна комунікація. Тому радий вітати усіх на нашій сторінці. Сподіваюся, що вона стане додатковою можливістю для спілкування та отримання необхідної інформації.

З повагою,
Ростислав Заремба, Богородчанський селищний голова

Оголошення

* 21.12.2020 року о 15:00 год. відбудеться засідання виконавчого комітету Богородчанської селищної ради. 

* 24.12.2020 року о 13:00 год. відбудеться пленарне засідання сесії Богородчанської селищної ради. 

 

Привітання

Інвестиційна картка

Соціальні мережі

Посилання на веб-сайти органів влади

Фотозвіти

» дивитися всі фотозвіти

Відео

» дивитися всі відео