02.06.2020, 0

На чергову сесії селищної ради

 ПРОЕКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО СЕСІЇ

13. 09. 2018 року

 

 

 1. Про направлення  перевиконання селищного бюджету за вісім місяців 2018 року.
 2. Про надання матеріальної допомоги жителям селища.
 3. Про затвердження гр. Цеберганову Андрію Андрійовичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. І. Петраша (біля водоканалу).
 4. Про затвердження гр. Лешко Світлані Василівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. І. Петраша (біля водоканалу).
 5. Про затвердження гр. Зарубі Володимиру Михайловичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. І. Петраша (біля приміщення колишнього військово-спортивного ліцею-інтернату).
 6. Про затвердження гр. Братченку Івану Миколайовичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. І. Петраша (біля приміщення колишнього військово-спортивного ліцею-інтернату).
 7. Про затвердження гр. Тітову Олексію Володимировичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. І. Петраша (біля приміщення колишнього військово-спортивного ліцею-інтернату).
 8. Про затвердження гр. Кукілю Роману Остаповичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Шевченка (біля німецьких гаражів).
 9. Про затвердження гр. Лозяку Миколі Івановичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Шевченка (біля німецьких гаражів).
 10. Про затвердження гр. Приймаку Андрію Васильовичу технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Гірника, 46.
 11. Про затвердження гр. Приймаку Володимиру Андрійовичу технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Гірника, 46 А.
 12. Про затвердження гр. Лизень Миколі Михайловичу технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства (урочище «За ЦРЛ»).
 13. Про затвердження гр. Павлюку Ігорю Михайловичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється із земель для ведення особистого селянського господарства на землі для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) урочище «За об’їзною дорогою».
 14. Про затвердження гр. Поворознику Степану Миколайовичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів  по вул. Прикарпатська (біля КНС).
 15. Про затвердження гр. Бобику Мирону Васильовичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється  із земель для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) на землі для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Короля Данила.
 16. Про затвердження гр. Луцаку Івану Івановичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах безоплатної передачі у власність для будівництва індивідуальних гаражів  в районі чеських будинків.
 17. Про затвердження гр. Максимюк Тетяні Богданівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах безоплатної передачі у власність для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Прикарпатська.
 18. Про затвердження гр. Мельник Наталії Михайлівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється із земель для ведення особистого селянського господарства на землі для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 19. Про затвердження гр. Карабінович Наталії Михайлівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Шевченка (біля німецьких гаражів).
 20. Про затвердження гр. Семанишин Світлані Сергіївні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Шевченка (біля німецьких гаражів).
 21. Про затвердження гр. Поворознику Богдану Івановичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах безоплатної передачі у власність для ведення особистого селянського господарства по вул. Миру.
 22. Про затвердження гр. Поворознику Богдану Івановичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах безоплатної передачі у власність для ведення особистого селянського господарства по вул. Надрічна.
 23. Про затвердження гр. Костіву Василю Васильовичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах безоплатної передачі у власність для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Прикарпатська.
 24. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі для продажу права оренди на конкурентних засадах (земельних торгах) по вул. І. Петраша.
 25. Про надання гр. Голяку Ярославу Миколайовичу дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів.
 26. Про надання гр. Йосипенко Олександрі Михайлівні дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Тиха.
 27. Про надання гр. Паранюку Ігорю Васильовичу дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Тиха.
 28. Про надання гр. Слободян Марії Миколаївні дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства по вул. Молодіжна.
 29. Про включення земельної ділянки Маруневича Володимира Йосиповича у перелік ділянок, що виносяться на продаж у 2018 році;
 30. Про включення земельної ділянки ПП «Т і К» у перелік ділянок, що виносяться на продаж у 2018 році.
 31. Про розгляд заяви щодо надання гр. Дуді В’ячеславу Григоровичу земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів.
 32. Про розгляд заяви щодо надання гр. Дуді В’ячеславу Григоровичу земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.
 33. Про розгляд заяви щодо надання гр. Кострибі Володимиру Миколайовичу земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,03 га по вул. Тиха.
 34. Про укладення з ПСК «Юмос» договору оренди земельної ділянки площею 0,301 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Шевченка.
 35. Про надання гр. Мазуру Володимиру Теофіловичу дозволу на складання технічної документації щодо розподілу земельної ділянки комунальної власності.
 36. Про розгляд подання Надвірнянського управління ГФС в Івано-Франківсткій області.
 37. Різне.

DSC 00033

ШАНОВНІ БОГОРОДЧАНЦІ ТА ГОСТІ НАШОГО МІСТА! 

 

У 2016 році ми відзначили 575 років від першої письмової згадки про Богородчани. Наше містечко має давню історію, багату культуру та видатних земляків. Незважаючи на такий поважний вік,- це молоде та енергійне селище, яке потребує багато змін, і ми готові докласти усіх зусиль для покращення благоустрою, створення нових робочих місць, залучення інвестицій, сприяння малому бізнесу, для розвитку спорту та організації дозвілля дітей і молоді. Від нашої спільної праці та культури співжиття залежить, щоб Богородчани стали містом, безпечним і комфортним для мешканців та приязним для гостей.

У сучасному світі однією з умов успішного розвитку є ефективна комунікація. Тому радий вітати усіх на нашій сторінці. Сподіваюся, що вона стане додатковою можливістю для спілкування та отримання необхідної інформації.

З повагою,
Ростислав Заремба, Богородчанський селищний голова

Оголошення

 

* 26.05.2020 року о 13:00 год. відбудеться пленарне засідання позачергової сесії Богородчанської селищної ради. 

 

Привітання

Інвестиційна картка

Соціальні мережі

Посилання на веб-сайти органів влади

Фотозвіти

» дивитися всі фотозвіти

Відео

» дивитися всі відео