02.06.2020, 0

На чергову сесію селищної ради

  ПОРЯДОК ДЕННИЙ СЕСІЇ

03. 08. 2018 року

 

 

 1. Про надання матеріальної допомоги жителям селища.
 2. Про внесення змін до селищного бюджету.
 3. Про затвердження експертно-грошової оцінки земельної ділянки по вул. І. Петраша, 2а.                                                                                    
 4. Про включення об’єктів комунальної власності до переліку об'єктів, що підлягають продажу на конкурентних засадах шляхом проведення аукціону та продаж на аукціоні об’єкта права комунальної власності.
 5. Про внесення змін у рішення сесії від 04.02018 року № 608 «Про надання дозволу на виготовлення експертно-грошової оцінки об’єкту нерухомого майна, що знаходиться по вул. Шевченка 7 корпус 8, та включення в перелік об’єктів, що виносяться на продаж».
 6. Про затвердження гр. Василіву Павлу Мироновичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. І. Петраша (біля водоканалу).
 7. Про включення до переліку земельних ділянок для підготовки лотів для продажу права оренди на них на земельних торгах у формі аукціону та надання дозволу на виготовлення відповідної  землевпорядної документації земельної ділянки орієнтовною площею 8,00 га (біля очисних споруд) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 8. Про включення до переліку земельних ділянок для підготовки лотів для продажу права оренди на них на земельних торгах у формі аукціону та надання дозволу на виготовлення відповідної  землевпорядної документації земельної ділянки орієнтовною площею 0,12 га по вул. Шевченка для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (для влаштування, експлуатації та обслуговування платної автостоянки).
 9. Про включення до переліку земельних ділянок для підготовки лотів для продажу права оренди на них на земельних торгах у формі аукціону та надання дозволу на виготовлення відповідної  землевпорядної документації земельної ділянки орієнтовною площею 0,035 га по вул. Шевченка (біля стадіону) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
 10. Про затвердження гр. Байдюк Ользі Богданівні технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Газовиків, 61.
 11. Про надання гр. Йосипенко Олександрі Михайлівні дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів.
 12. Про затвердження гр. Бобику Мирону Васильовичу детального плану території земельної ділянки цільове призначення якої змінюється  з будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд під будівництво індивідуальних гаражів по вул. Короля Данила.
 13. Про затвердження гр. Шкулеті Валерію Валентиновичу детального плану території земельної ділянки цільове призначення якої змінюється  з будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд під будівництво та обслуговування будівель торгівлі.
 14. Про розгляд заяви щодо надання гр. Сосенку Олексію Миколайовичу земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  
 15. Про розгляд заяви щодо надання гр. Навальковському Юрію Васильовичу земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
 16. Про надання відпустки селищному голові.                                                                                    
 17. Різне.

DSC 00033

ШАНОВНІ БОГОРОДЧАНЦІ ТА ГОСТІ НАШОГО МІСТА! 

 

У 2016 році ми відзначили 575 років від першої письмової згадки про Богородчани. Наше містечко має давню історію, багату культуру та видатних земляків. Незважаючи на такий поважний вік,- це молоде та енергійне селище, яке потребує багато змін, і ми готові докласти усіх зусиль для покращення благоустрою, створення нових робочих місць, залучення інвестицій, сприяння малому бізнесу, для розвитку спорту та організації дозвілля дітей і молоді. Від нашої спільної праці та культури співжиття залежить, щоб Богородчани стали містом, безпечним і комфортним для мешканців та приязним для гостей.

У сучасному світі однією з умов успішного розвитку є ефективна комунікація. Тому радий вітати усіх на нашій сторінці. Сподіваюся, що вона стане додатковою можливістю для спілкування та отримання необхідної інформації.

З повагою,
Ростислав Заремба, Богородчанський селищний голова

Оголошення

 

* 26.05.2020 року о 13:00 год. відбудеться пленарне засідання позачергової сесії Богородчанської селищної ради. 

 

Привітання

Інвестиційна картка

Соціальні мережі

Посилання на веб-сайти органів влади

Фотозвіти

» дивитися всі фотозвіти

Відео

» дивитися всі відео