02.06.2020, 0

На чергову сесію селищної ради

  ПОРЯДОК ДЕННИЙ СЕСІЇ

05. 07. 2018 року

 

 1. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за перше півріччя 2018 року.
 2. Про направлення  перевиконання селищного бюджету за перше півріччя 2018 року.
 3. Про внесення змін до бюджету на 2018 рік.
 4. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік.
 5. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2019 рік.
 6. Про надання матеріальної допомоги жителям селища.
 7. Про затвердження розпорядження селищного голови від 18.05.2018 року № 46 «Про структуру виконавчого апарату селищної ради».
 8. Про затвердження протоколів бюджетної комісії № 25 від 29.05.2018 року, № 26 від 14.06.2018 року та № 27 від 19.06.2018 року.
 9. Про участь у дев’ятому обласному   конкурсі проектів   та    програм    розвитку      місцевого самоврядування Проекту «Очищення русла струмка Стебник та проведення заходів з боротьби із шкідливою дією вод, а саме: прокладення меліоративного каналу для осушення масиву, наданого учасникам АТО під забудову».
 10. Про затвердження Положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів комунальної власності територіальної громади селища.
 11. Про затвердження Порядку переведення житлових приміщень у нежитлові.
 12. Про прийняття в комунальну власність селища квартири № 23 по вул. Грушевського, 2, корпус 1 та передачу її у власність гр. Кротовій О. В.
 13. Про надання дозволу на приватизацію квартири № 86 а по вул. Шевченка, 20.
 14. Про затвердження гр. Гоголю Івану Ярославовичу технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Яцківа, 2.
 15. Про затвердження гр. Галаваю Івану Степановичу технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Руднєва, 42.
 16. Про затвердження гр. Барабаш Надії Петрівні технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Ярослава Мудрого, 18.
 17. Про затвердження гр. Гладишу Руслану Івановичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Петраша (біля водоканалу).
 18. Про затвердження гр. Дуді В’ячеславу Григоровичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Петраша (біля водоканалу).
 19. Про затвердження гр. Гриніву Євгенію Марковичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється із земель для ведення особистого селянського господарства на землі для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 20. Про затвердження гр. Боднаруку Василю Миколайовичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється із земель для ведення особистого селянського господарства на землі для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 21. Про затвердження гр. Шкулеті Валерію Валентиновичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється із земель для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в землі для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
 22. Про затвердження ОСББ «П’ятий поверх» проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування.
 23. Про надання гр. Пасічняку Павлу Ігоровичу дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів.
 24. Про надання гр. Гунчаку Миколі Гнатовичу дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів.
 25. Про надання гр. Йосипенко Олександрі Михайлівні дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів.
 26. Про надання ПАТ «Укрнафта» дозволу на розроблення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для обслуговування виробничої бази будівельно-монтажного цеху.
 27. Про надання ОСББ «Магнолія Бого» дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах передачі у власність.
 28. Про надання гр. Грабовій Надії Олександрівні земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.
 29. Про надання гр. Сосенку Олексію Миколайовичу земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.
 30. Про надання гр. Купчаку Оресту Івановичу земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
 31. Про затвердження гр. Павлюку Ігорю Михайловичу технічного звіту з детального ґрунтового обстеження земельної ділянки, наданої для ведення особистого селянського господарства.
 32. Про затвердження гр. Мельник Наталії Михайлівні технічного звіту з детального ґрунтового обстеження земельної ділянки, наданої для ведення особистого селянського господарства.
 33. Про надання КП «Богородчанське ВУВКГ» дозволу на отримання кредиту в АТ «Ощадбанк».
 34. Про розгляд заяви ПП «Парфарм».
 35. Про включення земельної ділянки по вул. Петраша в перелік ділянок, що виносяться на продаж у 2018 році.
 36. Про затвердження складу комісії щодо передачі майна ОСББ.
 37. Різне.

 

DSC 00033

ШАНОВНІ БОГОРОДЧАНЦІ ТА ГОСТІ НАШОГО МІСТА! 

 

У 2016 році ми відзначили 575 років від першої письмової згадки про Богородчани. Наше містечко має давню історію, багату культуру та видатних земляків. Незважаючи на такий поважний вік,- це молоде та енергійне селище, яке потребує багато змін, і ми готові докласти усіх зусиль для покращення благоустрою, створення нових робочих місць, залучення інвестицій, сприяння малому бізнесу, для розвитку спорту та організації дозвілля дітей і молоді. Від нашої спільної праці та культури співжиття залежить, щоб Богородчани стали містом, безпечним і комфортним для мешканців та приязним для гостей.

У сучасному світі однією з умов успішного розвитку є ефективна комунікація. Тому радий вітати усіх на нашій сторінці. Сподіваюся, що вона стане додатковою можливістю для спілкування та отримання необхідної інформації.

З повагою,
Ростислав Заремба, Богородчанський селищний голова

Оголошення

 

* 26.05.2020 року о 13:00 год. відбудеться пленарне засідання позачергової сесії Богородчанської селищної ради. 

 

Привітання

Інвестиційна картка

Соціальні мережі

Посилання на веб-сайти органів влади

Фотозвіти

» дивитися всі фотозвіти

Відео

» дивитися всі відео