18.04.2021, 0

У Богородчанах відкрили відділення загальної практики – сімейної медицини

7 грудня в Богородчанській ЦРЛ було відкрито нове відділення – відділення загальної практики – сімейної медицини. Розташоване воно на першому поверсі в корпусі дитячої лікарні.

Чим продиктоване відкриття цього відділення? По всій Україні проводиться створення об’єднаних територіальних громад. Медицина також переживає реформування. Розділюється первинний та вторинний рівень надання медичної допомоги населенню. Для покращення доступності надання медичної допомоги жителям району, для зменшення черг в коридорах поліклініки і було створене таке відділення.

Перший поверх дитячої лікарні повністю відремонтовано при підтримці районної влади. За сприяння органів місцевого самоврядування смт. Богородчани та с. Підгір’я придбано новий твердий інвентар для кабінетів відділення.

Раніше жителі смт. Богородчани були розділені на три дільниці. Зараз населення обслуговується уже п’ятьма дільницями. Окремо створені дільниці для жителів сіл Жураки, Підгір’я та Похівка. В загальному, це більше 13 тисяч населення.

У відділенні працює окремо реєстратура, фізіотерапевтичний кабінет, кабінет щеплення, кабінет забору аналізів, проводиться ЕКГ обстеження. Очолює відділення лікар Середюк Лілія Антонівна. Лікарі усіх дільниць підготовлені як сімейні лікарі.

Отож, жителі смт. Богородчани, сіл Жураки, Підгір’я та Похівка ідуть на прийом до свого сімейного лікаря в корпус дитячої лікарні. Тут же в реєстратурі отримують амбулаторну картку і в коридорі шукають кабінет своєї дільниці. Біля кожного кабінету є табличка, де вказано номер дільниці і фамілія лікаря.

ЕКГ, аналізи, фізпроцедури одержують на місці.

По направленню сімейного лікаря для уточнення діагнозу чи консультативного огляду проходять огляд у вузьких спеціалістів в корпусі поліклініки.

Зручно, доступно, без великої затрати часу, інколи зайвих емоцій.

Керівництво району, директор департаменту охорони здоров’я ОДА М. Матейко, голова селищної ради смт. Богородчани Р. Заремба, депутат обласної ради головний лікар Солотвинської РЛ М. Піцуряк позитивно оцінили роботу керівництва ЦРЛ щодо реформування медицини в районі і побажали плідної праці медичному персоналу новоствореного відділення. А посвячення відділення о. Іваном Мачкодерою додало духовної наснаги до роботи.

Інші новини

DSC 00033

ШАНОВНІ БОГОРОДЧАНЦІ ТА ГОСТІ НАШОГО МІСТА! 

 

У 2016 році ми відзначили 575 років від першої письмової згадки про Богородчани. Наше містечко має давню історію, багату культуру та видатних земляків. Незважаючи на такий поважний вік,- це молоде та енергійне селище, яке потребує багато змін, і ми готові докласти усіх зусиль для покращення благоустрою, створення нових робочих місць, залучення інвестицій, сприяння малому бізнесу, для розвитку спорту та організації дозвілля дітей і молоді. Від нашої спільної праці та культури співжиття залежить, щоб Богородчани стали містом, безпечним і комфортним для мешканців та приязним для гостей.

У сучасному світі однією з умов успішного розвитку є ефективна комунікація. Тому радий вітати усіх на нашій сторінці. Сподіваюся, що вона стане додатковою можливістю для спілкування та отримання необхідної інформації.

З повагою,
Ростислав Заремба, Богородчанський селищний голова

Оголошення

* 15.04.2021 року о 10:00 год. відбудеться пленарне засідання сесії Богородчанської селищної ради. 

 

Привітання

Інвестиційна картка

Соціальні мережі

Посилання на веб-сайти органів влади

Фотозвіти

» дивитися всі фотозвіти

Відео

» дивитися всі відео