11.05.2021, 0

В Богородчанах відзначили День Гідності та Свободи

   В Богородчанах відзначили День Гідності та Свободи

   21 листопада – особлива дата в новітній історії України. З 2014 року цей день став для українців Днем Гідності та Свободи. Він запроваджений на честь початку двох революцій: Помаранчевої (2004 р.) та Революції Гідності (2013 р.), коли українці продемонстрували свою гідність, своє прагнення до свободи. 
   З цієї нагоди сьогодні в селищі Богородчани на алеї «Небесної сотні» відбулося народне віче «І мовчки сотня непокорених героїв відходила у вічні небеса». Жителі району, працівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, представники громадськості, учасники АТО та Революції Гідності зібралися, щоб вшанувати Героїв Небесної Сотні та усіх тих, хто власним життям і своєю жертовністю демонструють прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі.
Поминальною молитвою та хвилинною мовчання присутні вшанували вічний спокій полеглих під час Революції Гідності та АТО на Сході України.
   З вуст заслужених артистів України Світлани Весни та Ярослава Крайника, аматора народного мистецтва Анни Вялової прозвучали пісні, присвячені трагічним подіям нашої країни. 
   Завершився захід покладанням вінків, квітів та лампадок до Стелли Героїв Небесної Сотні.

Інші новини

DSC 00033

ШАНОВНІ БОГОРОДЧАНЦІ ТА ГОСТІ НАШОГО МІСТА! 

 

У 2016 році ми відзначили 575 років від першої письмової згадки про Богородчани. Наше містечко має давню історію, багату культуру та видатних земляків. Незважаючи на такий поважний вік,- це молоде та енергійне селище, яке потребує багато змін, і ми готові докласти усіх зусиль для покращення благоустрою, створення нових робочих місць, залучення інвестицій, сприяння малому бізнесу, для розвитку спорту та організації дозвілля дітей і молоді. Від нашої спільної праці та культури співжиття залежить, щоб Богородчани стали містом, безпечним і комфортним для мешканців та приязним для гостей.

У сучасному світі однією з умов успішного розвитку є ефективна комунікація. Тому радий вітати усіх на нашій сторінці. Сподіваюся, що вона стане додатковою можливістю для спілкування та отримання необхідної інформації.

З повагою,
Ростислав Заремба, Богородчанський селищний голова

Оголошення

* 15.04.2021 року о 10:00 год. відбудеться пленарне засідання сесії Богородчанської селищної ради. 

 

Привітання

Інвестиційна картка

Соціальні мережі

Посилання на веб-сайти органів влади

Фотозвіти

» дивитися всі фотозвіти

Відео

» дивитися всі відео