11.05.2021, 0

В Богородчанах відкрили бюро правової допомоги

31.08.2016 року відбувся урочистий старт роботи Богородчанського бюро правової допомоги.

Бюро розташувалось у приміщенні, у якому донедавна працювало районне управління юстиції, на першому поверсі за адресою вул. Шевченка, буд. 69.

На заході окрім працівників бюро були присутні представники місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування. Зокрема бюро відвідали заступник Богородчанського селищного голови Олександр Бойчук, виконувач обов'язків начальника Управління Пенсійного фонду України в Богородчанському районі Ольга Гавришко, начальник відділу державної виконавчої служби в Богородчанському районі Юрій Сурмачевський, керівник реєстраційної служби Богородчанської селищної ради Руслан Костей та адвокат системи Микола Попович.

Інші новини

DSC 00033

ШАНОВНІ БОГОРОДЧАНЦІ ТА ГОСТІ НАШОГО МІСТА! 

 

У 2016 році ми відзначили 575 років від першої письмової згадки про Богородчани. Наше містечко має давню історію, багату культуру та видатних земляків. Незважаючи на такий поважний вік,- це молоде та енергійне селище, яке потребує багато змін, і ми готові докласти усіх зусиль для покращення благоустрою, створення нових робочих місць, залучення інвестицій, сприяння малому бізнесу, для розвитку спорту та організації дозвілля дітей і молоді. Від нашої спільної праці та культури співжиття залежить, щоб Богородчани стали містом, безпечним і комфортним для мешканців та приязним для гостей.

У сучасному світі однією з умов успішного розвитку є ефективна комунікація. Тому радий вітати усіх на нашій сторінці. Сподіваюся, що вона стане додатковою можливістю для спілкування та отримання необхідної інформації.

З повагою,
Ростислав Заремба, Богородчанський селищний голова

Оголошення

* 15.04.2021 року о 10:00 год. відбудеться пленарне засідання сесії Богородчанської селищної ради. 

 

Привітання

Інвестиційна картка

Соціальні мережі

Посилання на веб-сайти органів влади

Фотозвіти

» дивитися всі фотозвіти

Відео

» дивитися всі відео