11.05.2021, 0

«Відкриті уроки футболу» у Богородчанах

24 травня на центральному стадіоні селища Богородчани проходив дитячий футбольний фестиваль «Відкриті уроки футболу», ініціатором якого виступила районна федерація футболу. Його метою є популяризація здорового способу життя та занять футболом за принципом «футбол для всіх».

Фестиваль розпочався з підняття Державного Прапора України та виконання Державного Гімну України. Настоятель храму Святого Івана Богослова УГКЦ о. Іван висловив слова благословення. До присутніх звернулися голова оргкомітету фестивалю Ярослав Паранюк, голова обласної федерації футболу Тарас Клим та начальник обласного комітету фізичного виховання і спорту Михайло Стефанків. Вони побажали учасникам фестивалю спортивних досягнень, фізичного гарту і впевнених перемог.

В заході взяли участь учні 4-7 класів з 35 шкіл району. Юні футболісти, серед яких третина дівчат, показували свою майстерність в елементах техніки гри у футбол та хокей на траві, змагалися у спортивних естафетах та конкурсах. Футбольне поле було розділене на 12 окремих квадратів, у кожному з яких команда школярів займалась тими чи іншими іграми. Опікувалися дітьми не лише вчителі та тренери, а й представники районного відділу міліції. Хороший настрій всім присутнім створювався музичним супроводом.

Всі учасники фестивалю, а це – близько 200 дітей, за сприяння голови оргкомітету фестивалю Ярослава Паранюка, отримали на згадку про участь у заході шарфи та шапки, а також пам’ятні значки від партнерів проекту. Селищний голова Богородчан Ростислав Заремба привітав переможців - команду Підгірської школи та Богородчанської ЗОШ №2, вручивши їм пам’ятний кубок та смачний торт.

Варто зазначити, що Богородчанський район – один з кращих в області щодо розвитку футболу, тому переймати досвід подібних заходів прибули голови районних та міських федерацій з цілого Прикарпаття.

Богородчанська районна федерація футболу за підсумками роботи у 2015 році стала найкращою в області та зайняла високе друге місце на всеукраїнському конкурсі.

У цьому році районна федерація святкує 40-річний ювілей. За цей період здійснено величезний обсяг роботи з розвитку футболу в регіоні, досягнуто хороших результатів на обласній та всеукраїнській аренах.

 

Інші новини

DSC 00033

ШАНОВНІ БОГОРОДЧАНЦІ ТА ГОСТІ НАШОГО МІСТА! 

 

У 2016 році ми відзначили 575 років від першої письмової згадки про Богородчани. Наше містечко має давню історію, багату культуру та видатних земляків. Незважаючи на такий поважний вік,- це молоде та енергійне селище, яке потребує багато змін, і ми готові докласти усіх зусиль для покращення благоустрою, створення нових робочих місць, залучення інвестицій, сприяння малому бізнесу, для розвитку спорту та організації дозвілля дітей і молоді. Від нашої спільної праці та культури співжиття залежить, щоб Богородчани стали містом, безпечним і комфортним для мешканців та приязним для гостей.

У сучасному світі однією з умов успішного розвитку є ефективна комунікація. Тому радий вітати усіх на нашій сторінці. Сподіваюся, що вона стане додатковою можливістю для спілкування та отримання необхідної інформації.

З повагою,
Ростислав Заремба, Богородчанський селищний голова

Оголошення

* 15.04.2021 року о 10:00 год. відбудеться пленарне засідання сесії Богородчанської селищної ради. 

 

Привітання

Інвестиційна картка

Соціальні мережі

Посилання на веб-сайти органів влади

Фотозвіти

» дивитися всі фотозвіти

Відео

» дивитися всі відео