11.05.2021, 0

День пам’яті та примирення в Богородчанах

Богородчанці разом із польськими гостями з повіту Олесно на площі Слави провели мінинг-реквієм "Минулого вогонь не згасне", приурочений Дню пам"яті та примирення.

   8 травня в Богородчанах, з метою гідного вшанування подвигу Українського народу, його визначного внеску у перемогу у Другій світовій війні, висловлення поваги усім борцям за вільну Україну, біля обеліска Слави відбувся мітинг-реквієм «Минулого вогонь не згасне», приурочений Дню пам’яті та примирення.

  Представники влади, підприємств, організацій, учні загальноосвітніх шкіл та всі присутні Богородчанці, разом із польськими гостями з повіту Олесно, вшанували пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, і  поклали квіти до обеліска Слави, Могили січових стрільців, пам’ятника воїнам-афганцям, пам’ятного знака на алеї Героїв Небесної Сотні, до пам’ятника Шевченка. 

Відправлено поминальну панахиду, вшановано жертв війни хвилиною мовчання.

Інші новини

DSC 00033

ШАНОВНІ БОГОРОДЧАНЦІ ТА ГОСТІ НАШОГО МІСТА! 

 

У 2016 році ми відзначили 575 років від першої письмової згадки про Богородчани. Наше містечко має давню історію, багату культуру та видатних земляків. Незважаючи на такий поважний вік,- це молоде та енергійне селище, яке потребує багато змін, і ми готові докласти усіх зусиль для покращення благоустрою, створення нових робочих місць, залучення інвестицій, сприяння малому бізнесу, для розвитку спорту та організації дозвілля дітей і молоді. Від нашої спільної праці та культури співжиття залежить, щоб Богородчани стали містом, безпечним і комфортним для мешканців та приязним для гостей.

У сучасному світі однією з умов успішного розвитку є ефективна комунікація. Тому радий вітати усіх на нашій сторінці. Сподіваюся, що вона стане додатковою можливістю для спілкування та отримання необхідної інформації.

З повагою,
Ростислав Заремба, Богородчанський селищний голова

Оголошення

* 15.04.2021 року о 10:00 год. відбудеться пленарне засідання сесії Богородчанської селищної ради. 

 

Привітання

Інвестиційна картка

Соціальні мережі

Посилання на веб-сайти органів влади

Фотозвіти

» дивитися всі фотозвіти

Відео

» дивитися всі відео